Wyślij nam pozdrowienia z wakacji

Wygraj głośnik

Soundcore Rave Mini

Wyślij nam pozdrowienia z wakacji

Wygraj głośnik

Soundcore Rave Mini

  • odporny na wodę i uszkodzenia
  • 18 h odtwarzania muzyki
  • efekty świetlne
  • technologia BassUp™

Poznaj zasady wakacyjnego konkursu

Wakacje to czas, na który czekamy cały rok! Wyjeżdżasz w góry, nad morze lub spędzasz lato w mieście? Nieważne, gdzie, z każdego miejsca możesz wygrać super nagrody! Jak? Wystarczy, że wyślesz nam pozdrowienia! Przekaż je nam za pomocą zdjęcia, filmu lub zwykłego tekstu, korzystając z formularza obok.


Wygrają te najbardziej kreatywne i zdaniem naszej komisji najciekawsze. Na Wasze pozdrowienia czekamy do 31.08.2020, a 07.09.2020 ogłosimy zwycięzców.


Nagrody:

1 miejsce: głośnik Bluetooth Soundcore - Rave Mini
2 miejsce: głośnik Bluetooth Soundcore Flare+
3 miejsce: głośnik Bluetooth Soundcore Flare


Wypełnij formularz i weź udział w konkursie

 Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowej i marketingowej środkami komunikacji elektronicznej przez Audio Video Design Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Kurantów 34, właściciela sieci salonów Denon Store. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.salonydenon.pl oraz w polityce prywatności. Jesteśmy przekonani, że polubisz nasze newslettery. Jeżeli jednak uznasz, że czas się rozstać, pamiętaj, że zawsze możesz się wypisać.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć