Wyślij nam pozdrowienia z wakacji

Wygraj Słuchawki

Jays q-Seven Wireless

Wyślij nam pozdrowienia z wakacji

Wygraj Słuchawki

Jays q-Seven Wireless

  • do 30 godzin słuchania muzyki
  • Aktywna redukcja hałasu (ANC)
  • Wygodnia konstrukcja

Poznaj zasady wakacyjnego konkursu

Wakacje to czas, na który czekamy cały rok! Wyjeżdżasz w góry, nad morze lub spędzasz lato w mieście? Nieważne, gdzie, z każdego miejsca możesz wygrać super nagrody! Jak? Wystarczy, że wyślesz nam pozdrowienia! Przekaż je nam za pomocą zdjęcia, filmu lub zwykłego tekstu, korzystając z formularza obok.


Wygrają te najbardziej kreatywne i zdaniem naszej komisji najciekawsze. Na Wasze pozdrowienia czekamy do 31.07.2020, a 07.08.2020 ogłosimy zwycięzców.

Nagrody:

1 miejsce: słuchawki Jays q-Seven Wireless
2 miejsce: głośnik Jays s-Go Three
3 miejsce: słuchawki Jays x-Five Wireless


Konkurs "Pozdrowienia z wakacji z Jays" został zakończony.

Dziękujemy za wszystkie pozdrowienia/zgłoszenia.


Nagroda główna, słuchawki Jays q-Seven Wireless trafiają do Pani Renaty.

Wakacje - ten czas, kiedy jedynym zmartwieniem człowieka jest wybór pomiędzy kojącym szumem morza a słuchaniem ulubionej płyty. ;) Słoneczne pozdrowienia znad polskiego morza dla całego zespołu DENON STORE przesyła Renata.


Głośnik Jays s-Go Three powędruje do Pani Wiesławy.

Gdy wakacji nadszedł czas krzyknęłam: NARESZCIE! Jednak musiałam zostać w swoim rodzimym mieście. Oddałam się kreatywności, a także spacerom i aktywności. Więc zasyłam pozdrowienia dla DENON STORE dziś z mojego domu! Barw i pozytywności niech nie braknie nikomu! Pastele, plakatówki, farby akrylowe. Codziennie wakacje na papierze mam zupełnie nowe! Płyńcie na fali codzienności! By tego lata nie zabrakło nikomu radości!


Słuchawki Jays x-Five Wireless wygrał Pan Jacek.

Skuter na placu parkuje i włoski klimat czuję, bom jest jak powiew świeży - świat cały do mnie dziś należy. Pozdrowienia dla Denon Store z wymarzonych (urojonych) włoskich wakacji;)


Gratulujemy! Ze zwycięzcami będziemy się kontaktować drogą mailową.