Weź udział w konkursie

Wygraj gramofon

Pro-Ject Primary
E Phono

Weź udział w konkursie

Wygraj gramofon

Pro-Ject Primary E Phono

  • Plug & play
  • Wbudowany przedwzmacniacz
  • Wkładka Ortofon
  • Wejście phono

Poznaj zasady jesiennego konkursu

Lubisz jesień? Długie wieczory to czas na dobry film lub słuchanie ulubionej muzyki podczas spacerów wśród złotych liści? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Pokaż nam jak spędzasz jesień! Możesz wysłać zdjęcie, film lub zwykły tekst, korzystając z formularza obok. Wygrają te najbardziej kreatywne i zdaniem naszej komisji najciekawsze prace. Czekamy na nie do 31.10.2020, a 06.11.2020 ogłosimy zwycięzców.


Nagrody dodatkowe

1 miejsce: gramofon Pro-Ject Primary E Phono
2 miejsce: słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen Earset
3 miejsce: słuchawki bezprzewodowe Jays t-Four Wireless


Konkurs się zakończył.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.


Miejsce 1.

Jesień to czas, który najprzyjemniej spędza się w gronie znajomych słuchając wspólnie dobrej muzyki (najlepiej w gramofonu :P), sącząc aromatyczna herbatę i wspominając stare dobre czasy...


Miejsce 2.

Dlaczego na jesień mówi się "Pani Jesień"? W ogrodzie spotkałam didżeja Pana Jesieńka (nie mylić z Jasieńkiem ;)). Pan Jesieniek uświadomił mi, że jesień nie musi być nudna i smutna, tylko ciekawa, inspirująca, radosna, kolorowa... To właśnie on, przez swoje kolory i smak nadaje rytm mojej jesieni. Dzięki niemu czuję się śpiewająco i tanecznym krokiem idę przez życie. (Tak naprawdę to ja stworzyłam Pana Jesieńka. Wystarczyły dary jesieni i gotowe... Tak kreatywnie spędzam jesień)


Miejsce 3.

Jesień według Ani i Patryka


Gratulujemy! Ze zwycięzcami będziemy się kontaktować drogą mailową.