Badanie satysfakcji klienta

Badanie satysfakcji klienta

Podziel się opinią

Podziel się opinią

i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy*

i otrzymaj 10% rabatu na kolejne zakupy*

Określ poziom swojej satysfakcji (1 - niezadowolony, 5 - bardzo zadowolony)

CZYTAJ WIĘCEJ: TUTAJ

* rabat nie łączy się z innymi promocjami

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W przypadku wyrażenia powyższej zgody pragniemy poinformować, że administratorem Twoich danych osobowych jest Audio Video Design Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02- 873) przy ul. Kurantów 34. Z Administratorem można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: cok@denon.pl
Twoje dane będą przetwarzane w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Administratora, w przypadku udzielenia na to dobrowolnej zgody – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej: „RODO”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność przetwarzania z prawem, dokonanego przed jej wycofaniem.
Dane osobowe będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, w szczególności podmiotom świadczącym usługi w zakresie IT.
Masz prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz wycofania zgody. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem, którego dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.
Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając Twoje dane osobowe naruszamy przepisy RODO, masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.