Płyta demonstracyjna THE DALI CD - LET THE HARD TIMES COME

   DALI

   129,00 zł
   Brutto

   Ilość

   Dostępny

   Oto specjalna edycja płyty DALI Let The Hard Times Come uznanego duńskiego piosenkarza Jacob'a Dinesen'a, który nie tylko posiada niesamowity i potężny głos, ale jest również nienagannym gitarzystą. Let The Hard Times Come prawdziwie ujawnia korzenie Jacoba w gatunku rocka z domieszką folku i amerykańskiego stylu pisania piosenek.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Edycja specjalna różni się od oryginalnego albumu nieco bardziej "audiofilskim" masteringiem, a także kilkoma zmianami w nazewnictwie utworów.

   Tym wydaniem składamy hołd uczciwej reprodukcji muzyki i mamy nadzieję, że dajemy fanom Hi-Fi najlepsze z możliwych wrażeń dźwiękowych, z możliwością prawdziwego wczucia się w skórę tego utalentowanego muzyka.

         

   SŁOWO OD JACOBA

   "Let The Hard Times Come" to moje pierwsze akustyczne wydanie, które od lat znajdowało się na mojej liście rzeczy do zrobienia. Moim marzeniem było nagranie studyjnego albumu na żywo, granego na pamięć i ze słuchu. To było trochę stresujące, ponieważ moje piosenki, które grałem tak wiele razy z zespołem, nagle stały się skupione na moim wokalu.

   To było niesamowicie przyjemne, a zarazem intensywne przeżycie i jestem naprawdę dumny z rezultatu - 8 soulowych "onetakers", które odzwierciedlają dni, w których nosiłem gitarę na plecach, przemierzając puby i kluby w okolicach mojego rodzinnego miasta z głęboką potrzebą przekazania tych piosenek, które tkwiły we mnie, każdemu zainteresowanemu odbiorcy.

   1. Ordinary Guy - 05:22
   2. Roll With Me - 04:01
   3. Telephone - 04:18
   4. Let The Hard Times Come - 04:25
   5. Found It - 04:22
   6. Beautiful Sight - 04:23
   7. Torn Pride - 04:49
   8. Ocean Bed - 05:46
   9. Now I Know - 04:05
   10. Silent Hill - 05:47
   DALI
   DALI CD JACOB DINESEN
   17 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !