Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n
   Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n
   Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n
   Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n

   Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n

   11 999,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Marantz MODEL 40n zapewnia słuchaczom cudownie bogaty i satysfakcjonujący dźwięk, który sprosta lub przewyższy oczekiwania audiofili – legendarne brzmienie, którego szukali od lat wykorzystując multum skomplikowanego sprzętu. Ta wydajność jest teraz dostępna w jednym urządzeniu, do którego można podłączyć wybrane przez słuchacza głośniki. 

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Cyfrowe serce i analogowa dusza, MODEL 40n odblokowuje wysoką rozdzielczość dźwięku Twoich ulubionych, cyfrowych utworów (Amazon Music HD, Tidal, i więcej) oraz własnych plików muzycznych biblioteki plików poprzez AirPlay 2 Bluetooth, oraz HEOS®. Uplift TV audio przez HDMI ARC Ciesz się tym wszystkim poprzez wyjątkowe analogowe wzmocnienie Marantz z bogatym, ciepłym i przestrzennym dźwiękiem

   Model 40 n wyposażony jest w moduły Hyper Dynamic Amplifier Modules, które pod względem szybkości i reakcji przewyższają dostępne na rynku układy scalone stosowane w innych produktach MODEL 40 n wykorzystuje tę unikalną innowację firmy Marantz, aby zachować szczegóły, niuanse i esencję muzyki, którą kochasz

   Strumieniowe przesyłanie do wielu pomieszczeń

   MODEL 40n jest również zaprojektowany jako centrum muzyczne dla jednego lub więcej pomieszczeń. Wbudowana technologia HEOS® pozwala użytkownikom cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo w każdym pomieszczeniu. Pozwala to użytkownikom słuchać tej samej muzyki w całym domu, na przykład podczas przyjęć, lub odtwarzać inny utwór przez głośniki HEOS w każdym podłączonym pomieszczeniu. Ta inteligentna funkcja działa nie tylko z serwisami streamingowymi, ale z każdym wejściem MODELU 40n (w tym gramofonowym).

   WIFI I BLUETOOTH

   Zaawansowana technologia Wi-Fi umożliwia przesyłanie strumienia danych przez Wi-Fi i Bluetooth bez zakłóceń, nawet w gęsto zaludnionych centrach miast. Aby zapewnić intuicyjną obsługę, MODEL 40n jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania i może być również wygodnie sterowany za pomocą poleceń głosowych Siri i Alexa. Dostępność usług może się różnić w zależności od kraju.

   MODEL 40n oferuje pełny zestaw wejść analogowych i cyfrowych, aby obsłużyć dowolne źródło, w tym sekcję Marantz Musical Phono EQ — przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM do odtwarzania płyt winylowych. Nietypowo dla produktów z tej kategorii, MODEL 40n wyposażony został w wejście HDMI ARC (Audio Return Channel), umożliwiające odtwarzanie dźwięku z telewizora.

   Telewizory oferujące dostęp do filmów i serwisów streamingowych brzmią niesamowicie w połączeniu z MODEL 40n. Dedykowane wyjście subwoofera z regulacją zwrotnicy umożliwia użytkownikom optymalizację basu w zależności od charakterystyki pomieszczenia odsłuchowego. Entuzjaści mogą cieszyć się tymi wszystkimi możliwościami dzięki wyjątkowemu wzmacniaczowi analogowemu Marantz, który zapewnia przestrzenny, dynamiczny dźwięk o niezrównanym poziomie szczegółowości i klarowności.

   UMÓW SIĘ NA ODSŁUCH:

   +48 519 054 321

   +48 537 925 831

   DOSKONAŁE WZORNICTWO

   Model 40 n podąża za długą linią historycznych urządzeń Marantz, wyróżniających się doskonałym wzornictwem. Każdy aspekt jest przemyślany, począwszy od materiałów najwyższej jakości, symetrii, klasycznego wyświetlacza iluminatora, a nawet płynnej obsługi regulatora głośności. Twój zestaw stereo nie musi wyglądać jak sprzęt laboratoryjny Marantz MODEL 40 n aż prosi się, aby go usłyszeć, zobaczyć i dotknąć.

   NOWA JAKOŚĆ WZMOCNIENIA

   Na nowo opracowana sekcja wzmacniacza klasy A/B o mocy 70 W na kanał (8Ω) przewyższa wydajność wcześniejszych modeli o podobnych mocach znamionowych. Większy transformator zasilający, cztery tranzystory wyjściowe na kanał, ciężkie miedziane uzwojenie i bardzo krótkie ścieżki sygnałowe obniżają impedancję wewnętrzną i zapewniają wysoką wydajność mocy, dzięki czemu MODEL 40n jest bardzo dynamiczny i doskonale sprawdza się nawet z trudnymi do wysterowania głośnikami.

   Dlaczego Model 40n?

   Zaprojektowany z myślą o trwałości, z jakością wykonania, która napędza wydajność przyszłościowymi technologiami, które pozwolą na ciągłą ewolucję Twojej biblioteki i opcji streamingu. MODEL 40 n zawiera wszystko oprócz głośników, tworząc luksusowy zestaw o wysokiej wydajności, który zadowoli zarówno audiofilów jak i miłośników muzyki.

   Dlaczego Marantz?

   Firma została założona w 1953 roku z pasji do muzyki, aby dostarczać najbardziej muzykalny dźwięk najbardziej zagorzałym słuchaczom na świecie. Przez dziesięciolecia firma Marantz realizowała ten cel, czego efektem są znane na całym świecie, kultowe produkty audio. Pasjonująca dbałość o szczegóły i muzykalność, uosabiana przez cierpliwy proces strojenia przez Marantz Sound Masters, nigdy nie zawodzi, aby odblokować czystość, ciepło i emocje każdego stylu muzyki, z dowolnego źródła

   MARANTZ
   MODEL40NN1B
   6 Przedmioty
   2023-12-08

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   WiFi
   Tak
   Bluetooth
   Tak
   AirPlay 2
   Tak
   HDMI (wejścia)
   1
   Wejście optyczne
   1-2
   Wejście koaksjalne
   1-2
   Wejście gramofonowe PHONO
   Tak
   System multiroom
   Tak
   Moc wyjściowa (RMS 8Ω)
   70 W

   Kod produktu

   ean13
   747192135973
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: