Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji
 • Zestaw

Zestaw: AMP + 2x IN-WALL BY SONANCE + SUB

10 597,00 zł
Brutto

Wybierz kolor w zestawie.

Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3)

Kolor
 • Czarny

 Opinie naszych Klientów
Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
 • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
 • Darmowa wysyłka od 99 złDarmowa wysyłka od 99 zł
 • Zamów i odbierz w salonieZamów i odbierz w salonie


Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP Strefowy odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem AMP


Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3) Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3) Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3) Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3) Głośnik niskotonowy subwoofer Sonos SUB (Gen 3)

Kolor

Zawartość zestawu

Podłącz wszystko — od gramofonu i zestawu stereo po głośniki przewodowe — aby cieszyć się muzyką z płyt winylowych, płyt CD, zapisanych plików audio i przesyłaną strumieniowo. Możesz nawet podłączyć głośniki zewnętrzne i rozszerzyć system Sonos na ogród.


Wzmocnij doznania podczas oglądania telewizji

Połącz Sonos Amp z głośnikami i telewizorem, aby cieszyć się brzmieniem stereofonicznym podczas oglądania programów, filmów i grania w gry wideo. Dodaj bezprzewodowo dwa głośniki przestrzenne Sonos One, aby uzyskać wszechogarniający dźwięk kina domowego.


Zaprojektowany, aby się nie przegrzewał

Konstrukcja umożliwiająca montaż w szafie rack obejmuje specjalnie opracowany układ chłodzenia, zoptymalizowany pod kątem przepływu powietrza i odprowadzania ciepła.


Cyfrowy wzmacniacz impulsowy. 125 W na kanał przy 8 omach


Obsługiwane wejścia liniowe: Urządzenie audio z analogowym wyjściem RCA lub wyjściem optycznym (wymagany adapter optyczny). Telewizor z funkcją HDMI ARC lub z wyjściem optycznym (wymagany adapter optyczny).


Wyjście subwoofera: Automatyczne wykrywanie RCA z regulacją odcięcia częstotliwości 50-110 Hz


Wyjścia głośnikowe: Wtyki bananowe (2) mogą zapewniać dźwięk stereofoniczny lub monofoniczny dźwięk dwukanałowy.


Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na optymalizację wydajności dźwiękowej. Regulacja głośności w pojedynczych pomieszczeniach i grupach pomieszczeń.


Zasilanie
Zasilacz prądu zmiennego (AC) 100–120/220–240 V, 50–60 Hz


Przez Wi-Fi, a nie Bluetooth
Łączy się z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem routera 802.11 b/g w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz, zapewniając nieprzerwane przesyłanie strumieniowe.


Porty Ethernet
Dwa porty Ethernet umożliwiają połączenie wzmacniacza Amp z przewodową siecią domową oraz podłączenie dodatkowych odtwarzaczy Sonos.


Apple AirPlay 2
Działa z funkcją AirPlay 2 na urządzeniach Apple z systemem iOS 11.4 lub nowszym.


Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 64 x 217 x 217 mm.


Masa - 2,1 kg.


Wykończenie produktu - Czarny


Sterowanie - Interfejs dotykowy z funkcjami głośniej/ciszej, poprzedni/następny utwór i odtwórz/pauza.


Zawartość opakowania - Sonos Amp, wtyki bananowe Sonos (4), przewód zasilający AC, broszura gwarancyjna i skrócona instrukcja obsługi.


Jaka jest różnica między Amp a Connect:Amp?


Amp jest mocniejszy niż Connect:Amp, ma wydajność 125 watów na kanał w porównaniu do 55 watów na kanał. Amp posiada również wejście HDMI ARC do integracji z telewizorem, umożliwia sterowanie za pomocą funkcji Apple AirPlay 2 i obsługuje Trueplay podczas zasilania głośników architektonicznych firmy Sonance. Zarówno Amp, jak i Connect:Amp posiadają wejście liniowe RCA.


Czy pojedynczy wzmacniacz Amp może zasilić więcej niż dwa głośniki pasywne?


Amp może zasilać dwie pary pasywnych głośników o impedancji nominalnej 8 omów, gdy są podłączone równolegle. Amp może zasilać trzy pary głośników architektonicznych firmy Sonance, gdy są podłączone równolegle.


Czy Amp może zasilić parę głośników 6-omowych i parę głośników 8-omowych?


Nie. Wszystkie głośniki muszą mieć ten sam wskaźnik impedancji i należy je podłączyć równolegle.


Czy pojedynczy wzmacniacz Amp pozwala odtwarzać w dwóch strefach?


Nie. Każdy Amp działa w jednej strefie, co oznacza, że wszystkie głośniki podłączone do jednego wzmacniacza Amp będą odtwarzać tę samą zawartość z tą samą głośnością.


Czy mogę podłączyć telewizor do wzmacniacza Amp w kombinacji z czterema głośnikami, dwoma
przednimi i dwoma tylnymi, jeśli wszystkie mają impedancję 8 omów?


Ta konfiguracja wymaga dwóch wzmacniaczy Amp, jednego do zintegrowania telewizora i zasilania głośników przednich, a drugiego do zasilania głośników tylnych.


Czy mogę korzystać z serwisów streamingowych używając Amp?


Tak. Masz dostęp do dziesiątek serwisów streamingowych za pośrednictwem aplikacji Sonos. Możesz także sterować swoim systemem bezpośrednio poprzez wybraną aplikację partnerską, w tym Spotify i Pandorę lub za pomocą funkcji Apple AirPlay 2 w urządzeniu z systemem iOS.


Jak korzystać ze swoich serwisów streamingowych używając Amp?


Serwisy streamingowe konfiguruje się poprzez aplikację Sonos. Możesz także używać funkcji Apple AirPlay 2 na urządzeniu z systemem iOS lub przesyłać strumieniowo bezpośrednio z niektórych serwisów muzycznych, takich jak Spotify i Pandora.


Czy mogę podłączyć komputer do wzmacniacza przez złącze HDMI oraz sterować głośnością i funkcjami za pomocą komputera?


Jeśli komputer wysyła dźwięk przez złącze HDMI ARC, można go użyć do sterowania wzmacniaczem Amp. Ponadto adapter Sonos HDMI (sprzedawany osobno) umożliwia podłączenie komputera z wyjściem optycznym SPDIF do wzmacniacza Amp.


Jaki jest współczynnik tłumienia wzmacniacza Amp?


Współczynnik tłumienia wynosi około 400 w przypadku głośnika o impedancji 8 omów.


Czy muszę używać wtyków bananowych, czy mogę wykonać połączenie przewodowe przy użyciu kabla typu Straight Wire?


Aby uzyskać najlepszy dźwięk i najbardziej niezawodne działanie, zalecamy stosowanie wtyków bananowych. Amp jest dostarczany wraz ze specjalnie opracowanymi wtykami bananowymi. Jednak został zaprojektowany tak, aby współpracował z każdym standardowym wtykiem bananowym. Do podłączenia Amp można także użyć kabla typu Straight Wire o przekroju od 10 do 18 AWG.


Czy mogę podłączyć odtwarzacz CD do wzmacniacza Amp i odtwarzać płyty CD na głośnikach Sonos?


Tak. Możesz podłączyć odtwarzacz CD do wzmacniacza Amp poprzez wejście analogowe. Aby rozpocząć słuchanie, wybierz wejście liniowe z menu źródłowego w aplikacji Sonos.


Jeśli podłączę parę głośników plenerowych i parę głośników wewnętrznych do tego samego
wzmacniacza Amp, czy wszystkie głośniki będą musiały grać jednocześnie?


Tak. Amp jest produktem jednostrefowym, co oznacza, że wszystkie podłączone głośniki będą odtwarzać tę samą zawartość z tą samą głośnością.


Czy Amp można podłączyć do wielokanałowego odbiornika AV?


Nie. Amp ma tylko wyjścia głośnikowe. Nie posiada analogowego ani cyfrowego wyjścia umożliwiającego podłączenie do odbiornika AVR.


Czy 125 W/kanał to szczytowa wartość znamionowa czy wartość skuteczna/ciągła?


Amp zapewnia falę sinusoidalną o ciągłej średniej mocy 125 W, przy obciążeniu 8 omów, zasilając obydwa kanały


Opis

Gwarancja
24 miesięcy
 • Ulepsz swój zestaw kina domowego za pomocą wbudowanych głośników.
 • Pierwszorzędny dźwięk dla Twojego kina domowego. Te wbudowane głośniki są idealnie zoptymalizowane pod kątem wzmacniacza Sonos i zapewniają perfekcyjny i wciągający dźwięk telewizji i nie tylko.
 • Dźwięk dostosowany do Twojego domu. Z Sonos Amp Trueplay uwzględnia rozmiar, konstrukcję i wyposażenie pokoju, w którym umieszczone są głośniki, i automatycznie dostosowuje się do najlepszego możliwego dźwięku.
 • Zaprojektowany, aby się wmieszać. Specjalnie zaprojektowane kratki można pomalować tak, aby pasowały do koloru ​​ściany.
 • Więcej mocy dzięki wzmacniaczowi. Pojedynczy wzmacniacz napędzi do 3 par głośników Sonance Architectural zapewniając jeszcze większy zasięg dźwięku.
 • Wyjątkowe doświadczenie Sonos. W połączeniu z Amp, te głośniki odblokowują wszystkie zalety systemu Sonos, w tym łatwą w obsłudze aplikację współpracującą ze wszystkimi Twoimi ulubionymi usługami strumieniowania, sterowaniem AirPlay. Regularne aktualizacje oprogramowania, które uwalniają dodatkowe możliwości systemu.

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Gwarancja rozszerzona
0 miesięcy

Sonos SUB trzeciej generacji - Bezprzewodowy subwoofer, który pogłębia bas. Usłysz i poczuj różnicę, gdy połączysz Sub ze swoim systemem Sonos.


Odważny bas

Sonos SUB trzeciej generacji to bezprzewodowy subwoofer, który pogłębia bas.


Usłysz i poczuj różnicę, gdy połączysz Sub ze swoim systemem Sonos.


Bez szumów,
tylko bas

Dwa sterowniki z funkcją tłumienia drgań w sercu Sub eliminują wibracje i zgrzyty, co pozwala cieszyć się czystym basem bez zniekształceń.


Stworzony, aby cieszyć ucho i oko

Wielokrotnie nagradzana i uniwersalna konstrukcja o artystycznym kształcie i wykończeniu na wysoki połysk. Sub można postawić pionowo lub poziomo.


Niższe tony niskie i wyższe tony wysokie

Sub przejmuje najniższe częstotliwości, poprawiając odtwarzanie średnich tonów ze sparowanych głośników, dzięki czemu cały system zapewnia pełniejszy i bardziej szczegółowy dźwięk.


Audio

Dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe doskonale dostrojone do architektury akustycznej.


Dwa sterowniki z funkcją tłumienia drgań skierowane są do wewnątrz, aby uzyskać mocny bas bez zgrzytów i szmerów.


Dwa wejścia akustyczne są precyzyjnie dostrojone, by zwiększyć wydajność.


Pasmo przenoszenia już od 25 Hz.


Ustawienia audio wyrównują się automatycznie, aby zsynchronizować Sub ze sparowanymi głośnikami Sonos lub komponentem.


Oprogramowanie Trueplay™ dynamicznie dostosowuje głośnik do wyjątkowej akustyki pomieszczenia. Wymaga urządzenia z systemem iOS.


Regulowane ustawienia korektora graficznego (EQ) w aplikacji.


Wymiary

Wymiary (WSG): 389 × 402 × 158 mm


Wykończenie: Czarny z połyskiem lub Biały z połyskiem


Dioda LED stanu: Wskazuje stan zasilania i połączenia.


Przycisk Dołącz: Przytrzymaj, aby skonfigurować i sparować z systemem.


Temperatura operacyjna: Od 0°C do 40°C


Temperatura przechowywania: Od –20°C do 70°C


Waga: 16 kg


Zasilanie i podłączenie

Sonos S2: Pobierz aplikację najnowszej generacji do konfiguracji i sterowania.


Wi-Fi: Łączy się z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem routera 802.11b/g w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz.


Port Ethernet: 1 Port Ethernet 10/100 Mbps. Jeśli połączenie Wi-Fi jest niestabilne, urządzenie należy podłączyć bezpośrednio do routera.


Gniazdo: Uniwersalny zasilacz prądu zmiennego (AC) 100-240 V, 50-60 Hz.


Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Rozwiń

inne produkty w kategorii: 10

 Opinie

Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !