Głośnik Bluetooth s-Living Three

   JAYS

   1 549,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Przenieś swoją rozrywkę domową na wyższy poziom dzięki bogatemu i potężnemu dźwiękowi s-Living Three. Zaprojektowany, aby wygodnie wypełniać duże przestrzenie mieszkalne, i gwarantuje poprawę samopoczucia przy każdej okazji, od relaksu w domu po długim dniu w pracy do spontanicznej imprezy domowej.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Chcesz jeszcze bardziej ekspansywnego doświadczenia? Utrzymuj muzykę płynącą w całym domu dzięki funkcji MultiRoom. Dodaj dodatkowe głośniki w różnych pokojach za pośrednictwem Google Cast lub Airplay 2, aby Twoje ulubione podcasty lub muzyka towarzyszyły Ci w pokoju.

   Stworzony z myślą o łatwości użytkowania, s-Living Three oferuje nieskomplikowaną konfigurację i integruje się z każdą konfiguracją inteligentnego domu. Podłączenie głośników do Wi-Fi lub sparowanie ich przez Bluetooth (obsługiwane również NFC) ze smartfonem to tylko jedno kliknięcie. Zaprojektowany do współpracy z Google Cast, AirPlay 2 i Spotify Connect, smartfon umożliwia sterowanie głośnikami bez względu na to, gdzie jesteś w domu.

   AirPlay 2 to wysoce wydajna i przyjazna dla użytkownika technologia przesyłania strumieniowego firmy Apple. Użyj dowolnego kompatybilnego urządzenia Apple (iPhone'y, iPady, komputery Mac, Apple TV itp.) i przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę do s-Living Three. Dzięki AirPlay 2 masz nawet funkcję MultiRoom, po prostu wybierz kilka głośników AirPlay 2, aby odtwarzać tę samą muzykę w całym domu. Dzięki obsłudze AirPlay 2 Twój s-Living Three jest również przygotowany do bycia częścią inteligentnego domu, dodając go do uniwersum Apple Home (Apple Home App).

   Spotify Connect umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze Spotify do dowolnego certyfikowanego głośnika Spotify Connect podłączonego do Wi-Fi. Użyj aplikacji Spotify jako pilota do sterowania odtwarzaniem. Technologia przesyłania strumieniowego Spotify Connect jest zintegrowaną częścią aplikacji Spotify i działa z urządzeniami z Androidem i Apple.

   Spotify Connect wymaga połączenia Wi-Fi, które zapewnia również bezproblemowe przesyłanie dźwięku wysokiej jakości na duże odległości. Spotify Connect działa tylko na jednym głośniku na raz.

   Google Cast umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionego dźwięku z dowolnej aplikacji obsługującej Google Cast do dowolnego głośnika z certyfikatem Google Cast. Działa to zarówno z urządzeniami z Androidem, jak i Apple. Pobierz aplikację Google Home, aby zbudować zestaw głośników MultiRoom lub zintegruj głośnik s-Living z istniejącym Google Home i użyj poleceń głosowych, aby sterować głośnikiem za pomocą urządzenia Google Voice Assistant.

   Słuchaj dalej bez Wi-Fi. Głośnik s-Living jest wyposażony w Bluetooth i NFC. Dzięki temu możesz cieszyć się bezprzewodowym strumieniowaniem muzyki bez połączenia Wi-Fi.

   Specyfikacja techniczna:

   • przetworniki: 2x 4" głośnik niskotonowy ze stożkiem PP, 2x ¾" głośnik wysokotonowy
   • impedancja: głośnik niskotonowy 4 Ohm, głośnik wysokotonowy 8 Ohm
   • Czułość sterownika: 87 dB (1 W / 1 m), 103 dB przy maks. mocy wyjściowej
   • wzmacniacz: 2-drożny stereo (wzmacniacz klasy D z DSP)
   • subwoofer: 2x 25 W
   • głośnik wysokotonowy: 2x 10 W
   • pasmo przenoszenia (-3 dB): 60 Hz - 22 KHz
   • łączność bezprzewodowa: dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz, Bluetooth v4.1 BLE
   • standardy Wi-Fi: 802.11a /b/g/n/ac
   • zasięg Bluetooth®: do 15 m
   • kompatybilny z: iOS, Android
   • mikrofon: Nie
   • zintegrowane sterowanie: sterowanie dotykowe, przyciski sterowania
   • MultiRoom: Tak
   • bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe: AirPlay 2, Google Cast, Spotify Connect
   • wejścia: Micro USB, Aux 3,5 mm

   JAYS
   s-Living Three WHITE
   7350033658079
   0 Przedmiot

   360 mm
   190 mm
   150 mm

   4 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Nowy
   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !