DOMÓWKA DOMOWA SALA KINOWA KARNAWAŁ Z KLASĄ SMARTIMPREZA NOWY ROK,NOWY JA DLA AKTYWNYCH BEZPIECZNY KARNAWAŁ

Ze znajomymi? Z rodziną? Bez różnicy! Liczy się dobra zabawa. Różna muzyka w każdym pomieszczeniu? Załatwione. Oświetlenie jak w klubie? Proszę bardzo. Porządki po imprezie? O to też zadbaliśmy. Teraz każda domówka w gronie najbliższych będzie czystą przyjemnością.

Przenieś salę kinową wprost do swojego salonu. Najlepsze nagłośnienie, zapewni niezapomniane emocje. Dodaj przenośny rzutnik, którym rozświetlisz swoją przestrzeń i ustawisz go wszędzie. Zostaje tylko zadbać o popcorn i możesz całkowicie oddać się w objęcia ukochanych reżyserów i aktorów.

Karnawałowe emocje w najlepszym możliwym wydaniu! Rozkoszuj się ukochaną muzyką w sposób, który umożliwia poznanie jej na nowo. Odtwórz ją na gramofonie, świetnym zestawie stereo lub najlepszych słuchawkach na rynku i poczuj się jak na koncercie.

Przenieś domowe imprezy na wyższy poziom i zrób z nich smartparty! Niech każdy będzie DJem, dzięki funkcji HEOS i multiroom. Zadbaj (z poziomu smartfona) o odpowiednie oświetlenie, dzięki żarówkom smart lub po prostu rozkoszuj się komfortem na następny dzień, dzięki smart odkurzaczom. Zrobisz ogromne wrażenie na swoich gościach.

Nowy rok to dobry moment, żeby zadbać o swoją kondycję i ogólne samopoczucie. Znajdziesz tutaj produkty, które pomogą Ci znaleźć wewnętrzną motywację, ułatwią rozpoczęcie aktywności i sprawią, że będą one nadzwyczaj przyjemne. Do dzieła!

Po świątecznym rozpasaniu przyszedł czas na powrót do formy. Zrób to z najlepszym na rynku sprzętem i spraw, aby ukochane aktywności były jeszcze przyjemniejsze.

Zabezpiecz swój dom w czasie karnawału i zimowych wyjazdów. Uzbórj go w kamery oraz urządzenia smart, które sprawią, że wyjedziesz w najdalszą podróż bez dodatkowych zmartwień i stresu. Bezpieczny karnawał, czas zacząć!