DENON STORE POLECA

KARNAWAŁOWA DOMÓWKA

Karnawał trwa w najlepsze, nogi same rwą się do tańca, a tu nie ma gdzie wyjść? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Poniżej znajdziesz nasze pomysły, jak sprawić, żeby Twoja karnawałowa domówka była zupełnie wystrzałowa i niezapomniana. Mocne uderzenie jak na prawdziwym koncercie, czy magiczne efekty świetlne w Twoich czterech ścianach? To wszystko możliwe jest bez wychodzenia z domu. Poczuj się jak na prawdziwej imprezie - tyle, że w kapciach.


DENON STORE POLECA

KINO? TYLKO W DOMU!

Jeszcze kilka lat temu domowe sale kinowe były postrzegane jako luksus, na który pozwolić mogą sobie pozwolić nieliczni. Na szczęście te czasy są już dawno na nami, a producenci elektroniki dostarczają nam ogromną ilośc modeli systemów kina domowego, dopasowanych do większych, jak i tych mniejszych pomieszczeń. Dzięki temu obecnie, w zasadzie nic nas nie ogranicza, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat kina w zaciczu domu. A i popcorn domowy zawsze lepiej smakuje... ;)


DENON STORE POLECA

IMPREZA W RYTMIE SMART

Zmień swój dom w prawdziwie inteligentne miejsce pełne rozrywki: ta sama playlista odtwarzana w każdym pomieszczeniu, w tym samym czasie, lub zupełnie inna, dzięki głośnikom multiroom. Zarządzaj oświetleniem całego domu ze swojego smartfona przy użyciu inteligentnych gniazdek i żarówek. A po udanym wieczorze - nie martw się porządkami! Uruchom automatyczny odkurzacz w wybranych przez Ciebie strefach i ciesz się zasłużonym odpoczynkiem.


DENON STORE POLECA

DOMOWE MOTYWATORY

Nowy Rok i nowe postanowienia noworoczne? Tym razem mamy kilka pomysłów, żeby udało Ci się wrócić do formy, w tym inteligentna waga, która powie Ci dużo więcej niż Twoja mierząca waga; słuchawki sportowe - idealne na powrót do biegania czy domowego fitnessu; radio z budzikiem, dla ułatwienia porannego wstawania. Oraz pomysł dla tych, którzy potrzebują żeby mieć ich na oku - kamery, które odtwarzają nagrany komunikat... Na przykład przed kolejnym podejściem do lodówki ;)


DENON STORE POLECA

GŁOŚNO, GŁOŚNIEJ, NAJGŁOŚNIEJ

Jak karnawał to i czas najwyższy na wystrzałowe hity cenowe! Głośniki BT, soundbary, czy duże zestawy stereo? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Tu możesz zagrać głośno, głośniej i najgłośniej, zarówno w mniejszych jak i tych większych pomieszczeniach. Spiesz się! Oferta promocyjna trwa tylko do 16.02.2020.


DENON STORE POLECA

AKTYWNY KARNAWAŁ

Nowy Rok, nowe postanowienia? Może też czas na spróbowanie czegoś nowego? Co powiecie na kolumny głośnikowe, które nie potrzebują wzmacniacza? Takie, które są w stanie odtwarzać muzykę bezpośrednio z Twojego smartfona, a jakość - nie różni się od podobnej klasy kolumn pasywnych. Pomyślcie jaka to oszczędność miejsca i jak sprytnie można połączyć klasyczną formę z zamiłowaniem do nowinek technologicznych! Ciekawe? Zobaczcie koniecznie naszą ofertę kolumn aktywnych!


DENON STORE ŻYCZY

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY I WSZYSTKIEGO DOBREGO W 2021 ROKU