FOCAL Littora OD Stone 8 Głośnik zewnętrzny
   FOCAL Littora OD Stone 8 Głośnik zewnętrzny

   FOCAL Littora OD Stone 8 Głośnik zewnętrzny

   2 899,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Zaprojektowane z myślą o trwałości produkty z serii Littora wyróżniają się solidnymi cechami i długą żywotnością na zewnątrz. Dzięki certyfikatowi IP - międzynarodowemu standardowi gwarantującemu doskonałą odporność na wodę i kurz - działają przez długi czas.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   WYSOKIEJ KLASY DŹWIĘK I UNIKALNY DESIGN

   2-DROŻNY GŁOŚNIK ZEWNĘTRZNY

   Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu i wykończeniu łączącemu czystość i elegancję, głośnik OD Stone 8 jest idealnym modelem, aby cieszyć się dźwiękiem Focal w przestrzeniach zewnętrznych (ogrodach, tarasach i poboczach basenów). Posiada certyfikat IP55 i jest zabezpieczony przed promieniowaniem UV, dzięki czemu jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe i ekstremalne klimaty.

   Korzystając z know-how Focal, głośnik integruje głośnik nisko-średniotonowy z membraną Iris IP (7 7/8" / 20 cm) i aluminiowy głośnik wysokotonowy w kształcie odwróconej kopułki 'M' dla wysokiej jakości reprodukcji dźwięku. Dzięki zintegrowanemu transformatorowi jest kompatybilny z napięciem 70/100 V i może pokrywać duże przestrzenie bez utraty mocy.

   OD Stone 8 jest dostępny w trzech wykończeniach teksturowanych (bazalt, piasek, wapień). Ten "skalny" efekt nadaje głośnikowi niepowtarzalny styl i pozwala na bezproblemowe wkomponowanie go w każdą przestrzeń zewnętrzną.

   FOCAL
   LITTORA200ODSTONE8SAND
   17 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   FOCAL Littora OD Stone 8 Głośnik zewnętrzny

   2 899,00 zł
   Brutto