Kolumna głośnikowa podstawkowa SONETTO I

   SONUS FABER

   4 099,00 zł

   Cena za sztukę

   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Ostatnie sztuki w magazynie

   Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu to: 2.

   SONUS FABER SONETTO I – Kolumny od audiofili dla audiofilów. SONETTO I, to kolumna podstawkowa, dzięki której dobrze znane nam dotąd utwory wybrzmią na nowo. Niezwykła precyzja oraz dbałość o szczegóły doświadczonych Włoskich inżynierów, dała nam produkt ponadczasowy z niezwykłą barwą dźwięku jak i godnym podziwu stylem.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Na charakterystyczny efekt brzmieniowy, który jest ikoną tej marki składa się kilka ważnych elementów. Zaczynając od samej góry możemy tu powiedzieć o wykonaniu głośnika wysokotonowego. Materiałem, z którego została stworzona kopułka jest niezwykle delikatny jedwab.

   Aby wzbogacić jego możliwości postanowiono połączyć to z autorską technologią „DAD” (Damped Apex Dome) – oznacza to lokalne, wytłumienie wierzchołka kopułki w celu eliminacji ruchów przeciwfazowych zniekształcających dźwięk.

   Te technologie dostępne były dotychczas w najwyższych seriach tej marki z o wiele wyższym progiem cenowym. Głośniki średniotonowe wykonane są z naturalnego materiału ze specjalnie suszoną membraną z mieszanki papieru.

   Jeśli chodzi o niskie tony "woofer" został wytworzony został ze stopu aluminium - nadaje to kolumnie niezwykłej dynamiki dźwięku, zachowując przy tym niesamowitą głębię i płynność niskich częstotliwości.

   Głośniki średnio oraz niskotonowe były od samego początku projektowane ekskluzywnie pod tę właśnie serię w laboratoriach Sonus Fabera.

   Kolejnym bardzo ważnym elementem jest konstrukcja obudowy głośnika.

   Tutaj jest nam prezentowana forma dobrze nam znana, można powiedzieć, że jest to swego rodzaju znak firmowy Sonus Fabera. Dokładniej mowa tu o kształcie lutni. To rozwiązanie oferuję niezwykłą kontrolę nad odwzorowywanym dźwiękiem oraz minimalizuje niepożądane efekty zniekształceń.

   Na uwagę zasługuje również odpowiednio umieszczony bass refleks, który znajduje się w podstawie kolumny i jest skierowany w dół. Zapewnia to niesamowite wrażenia z odsłuchu, kiedy niskie tony "rozpływają się" po podłodze.

   Zaletą takiego rozwiązania są również zwiększone możliwości ustawienia głośnika. Można postawić go bardzo blisko ściany bez obaw o basowe "dudnienie". 

   Do tego specjalnie na potrzeby tych kolumn zostały zaprojektowanie dedykowane podstawki, wytworzone ze stopu aluminium. Wszystko to, aby zapewnić możliwie maksymalną sztywność podstawy. Wytworzenie takiego rodzaju konstrukcji zapobiega wszelkiego rodzaju drganiom dzięki czemu uzyskujemy czysty, niczym niezabarwiony dźwięk.

   Zwieńczeniem elementów obudowy jest wyszywany ręcznie, bardzo przyjemny w dotyku skórzany top na którym widnieje wytłoczone logo firmy. Top ten został odziedziczony po serii Olympica. Wykończenie w tej serii jest pełne elegancji oraz klasy, sprawiając, że przestaje to być tylko głośnik, a staje się starannie przemyślanym dziełem sztuki.

   Ponieważ kolumna to również nierozłączny element designu naszych wnętrz, dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych: ""WHITE MATTE"", ""PIANO BLACK"", ""WALNUT"".

   Przestrzeń pomieszczenia, w której kolumny powinny pokazać pełnię swoich możliwości to: 20m2 – 30m2.

   Specyfikacja techniczna:

   • Typ budowy 2-drożna kolumna podstawkowa w wentylowanej obudowie
   • Tweeter 29mm przetwornik wysokotonowy DAD o dużej rozdzielczości
   • Midwoofer 150mm przetwornik osadzony w koszu Ultra-free wykonanym przez SonusFaber. Membrana wykonana z autorskiej kompozycji celulowy oraz włukien naturalnych zapewniających w pełnie naturalne brzmienie
   • Zwrotnica Antywibracyjny design z optymalną charakterystyką pracy dla zachowania dużej przestrzenności - topologia paracross
   • Pasmo przenoszenia 45 Hz -25.000 Hz
   • Efektywność 87 dB SPL (2.83V/1m)
   • Impedancja 4 ohm
   • Zalecana moc wzmacniacza 30 W -150 W

   SONUS FABER
   SONETTO I WHITE
   8056684712014
   8056684712038
   2 Przedmioty

   219 mm
   359 mm
   305 mm

   6 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !