Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100
   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100

   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100

   2 898,00 zł Cena za parę

   1 449,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Dzięki subtelnej elegancji seria Reserve cechuje się minimalistycznym designem i uniwersalnym wyglądem. Dziedzicząc flagowy układ przetworników firmy Polk, R100 oferuje wyjątkowy dźwięk, który skutecznie konkuruje z podobnymi głośnikami, które sprzedają się za dwukrotnie wyższą cenę.

   Jak brzmi lepszy dźwięk?

   Życie jest piękne. Masz lepszy dom. Lepsze meble. Lepszy samochód. Ale dlaczego nie masz jeszcze lepszych głośników?

   Stanowiąc kwintesencję subtelnej elegancji, linia Reserve charakteryzuje się minimalistycznym designem i uniwersalnym wyglądem. Dziedzicząc flagowy zestaw przetworników firmy Polk, głośniki Reserve oferują wyjątkowy dźwięk, przewyższając możliwościami konkurencyjne produkty, które sprzedają się za dwukrotnie wyższą cenę. Zanurz się w ulubionych nagraniach muzycznych lub cotygodniowym wieczorze filmowym dzięki nowej serii Polk Reserve.

   Tweeter Pinnacle o wysokiej rozdzielczości

   Ponad 40 lat innowacji, projektowania i testowania głośników wysokotonowych doprowadziło do opracowania nowego, 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym. Opracowany przez Polk Audio, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń.

   Przetwornik wysokotonowy Pinnacle wyposażony został w precyzyjnie dostrojony falowód, który radykalnie poprawia dyspersję energii wysokich częstotliwości, zapewniając szeroki „sweet spot”, podczas gdy krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse. 

   Posiadający certyfikat Hi-Res tweeter Pinnacle został zaprojektowany z myślą o współczesnym dźwięku dwukanałowym, jak również do systemów z wielokanałowym dźwiękiem 3D występującym w filmach, sporcie i ścieżkach dźwiękowych gier wideo.

   5.25 calowa membrana Turbine

   Polk opracował membranę Turbine specjalnie dla naszych flagowych produktów, aby zapewnić naturalną reprodukcję średnich częstotliwości, na które ludzkie uszy są szczególnie wrażliwe. Membrany Turbine łączą oryginalny rdzeń piankowy firmy Polk z geometrią turbiny, co znacznie zwiększa sztywność i tłumienie bez dodawania masy. Usłyszysz każdy szczegół i doświadczysz płynnych, szczegółowych średnich tonów i naturalnego basu.

   Zupełnie nowy X-Port (ETF)

   Nowo opracowany port X-Port firmy Polk zawiera filtr Eigentone (ETF), który zapewnia wolny od zniekształceń, niewymuszony bas. Składa się z zestawu absorberów o konstrukcji zamkniętej, które są specjalnie dostrojone, aby wychwytywać i eliminować tradycyjne zniekształcenia występujące w głośnikach. X-Port zapewnia, że wyższy bas i średni zakres są wolne od rezonansów portów i obudowy, zapewniając płynny, szczegółowy, bogaty dźwięk.

   Obudowy zapewniające lepszą wydajność

   W Polk wierzymy, że kolumny powinny być piękne i nie dodawać niczego do odtwarzanego dźwięku. Obudowy, wzmocnienia i usztywnienia wewnętrzne w serii Polk Reserve zostały precyzyjnie zaprojektowane, aby zminimalizować niepożądane wewnętrzne fale stojące i wyeliminować potencjalne rezonanse. Rezultatem jest obudowa, która sztywno utrzymuje matrycę przetwornika, jednocześnie wiernie reprodukując odtwarzane nagrania.

   Najważniejsze cechy:

   • Tweeter Pinnacle: Nowa konstrukcja tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym radykalnie poprawia dyspersję, zapewniając czyste, wyraźne i naturalne wysokie tony
   • membrana Turbine: 5.25 calowa membrana Turbine zapewnia płynne i niezwykle szczegółowe obrazowanie w średnim zakresie
   • Polk X-Port: Absorbery o zamkniętej konstrukcji, które zostały specjalnie dostrojone, aby wychwytywać i eliminować tradycyjne zniekształcenia występujące w głośnikach
   • antydyfrakcyjne maskownice magnetyczne: Akustycznie obojętne maskownice zapewniają elegancką estetykę bez utraty jakości dźwięku
   • rekomendowana moc: W celu uzyskania najlepszej jakości i wydajności zalecane jest wzmocnienie 70 W mocy lub więcej na kanał
   • duże 5 punktowe zaciski premium: Idealne do łatwej konfiguracji i zapewniające możliwie najbardziej bezpośrednie, wydajne i bezstratne połączenie
   • certyfikacja Hi-Res Audio: Zapewnia wyraźną i szczegółową odpowiedź do 40 kHz dla współczesnych formatów Hi-Res Audio (takich jak DSD, FLAC, WAV, ALAC i MQA)

   POLK AUDIO
   R100WT
   10 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   747192132286
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100

   2 898,00 zł Cena za parę

   1 449,00 zł Cena za sztukę

   Brutto