Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa
   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa

   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa

   3 498,00 zł Cena za parę

   1 749,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Theva N°1 to głośnik podstawkowy z linii Theva. Wyposażony w aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy TNF oraz membranę basowo-średniotonową z włókna łupkowego, zapewnia czyste tony wysokie i średnie oraz zrównoważony i precyzyjny bas, obiecując długie godziny przyjemności ze słuchania. Umieszczenie otworu wentylacyjnego z tyłu głośnika sprawia, że głośnik jest jeszcze bardziej kompaktowy. Doskonale pasuje do małych pomieszczeń i zwiększa wrażenia słuchowe dzięki delikatnemu wzornictwu.

   Theva: nowa linia głośników Focal, zaprojektowana dla Twojego pierwszego wejścia w czysty dźwięk High-Fidelity

   Theva N°1 to głośnik półkowy z linii Theva. Wyposażony w aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy TNF oraz głośnik nisko-średniotonowy z włókna łupkowego, zapewnia czyste tony wysokie i średnie oraz zrównoważony i precyzyjny bas, obiecując długie godziny przyjemności z odsłuchu. precyzyjnym basem, obiecując długie godziny przyjemności słuchania. Umieszczenie otworu wentylacyjnego w tylnej części głośnika głośnika sprawia, że głośnik jest jeszcze bardziej kompaktowy. Doskonale pasuje do małych pomieszczeń i wzbogaca wrażenia słuchowe dzięki swojemu delikatnemu wzornictwu.

   WZORNICTWO I WYKOŃCZENIE

   W każdym produkcie Focal podnosi poziom dźwięku na wyższy poziom poprzez design, budowę i zastosowanie eleganckich wykończeń. Kolory Black, Dark Wood i Light Wood dopełniają projekt głośników i pomagają ożywić każde pomieszczenie. Efekty ciemnego lub jasnego drewna są widoczne na panelach bocznych, aby dodać estetycznego wyglądu. Głośniki wyglądają doskonale w domu w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach, łącząc się bez problemu z innymi materiałami, takimi jak metal, beton, kamień i inne. Czarne wykończenie oferuje ponadczasowy, wyrafinowany ton, wnosząc urok i charakter do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Obudowy zostały zaprojektowane tak, aby były bardziej kompaktowe, a dodatkowe panele przednie zapewniają eleganckie wykończenie i sprawiają, że produkty są jeszcze bardziej usztywnione. Wreszcie, Focal starannie wybrał metaliczne pierścienie do obramowania głośników, wylot bass-reflex został umieszczony z tyłu, aby nie ingerował z eleganckimi panelami przednimi, a podstawy i maskownice działają w harmonii z każdym modelem linii Theva.

   CZYSTY DŹWIĘK HI-FI

   Innowacyjna technologia i doświadczenie firmy Focal połączyły się płynnie, aby stworzyć tę linię. Wykonane we Francji w fabrykach Focal’a, głośniki zawierają technologię Slatefiber, ekskluzywną membranę znaną z reprodukcji dynamicznego, bogatego i zrównoważonego dźwięku; szeroko stosowaną w wielu produktach dla domu, studiów nagraniowych i samochodowych systemów audio. Zaprojektowany i wyprodukowany również przez Focal, głośnik wysokotonowy TNF dostarcza łagodną, czystą częstotliwość wysokich tonów. Głośniki posiadają pochylone podstawki dla optymalnego wyrównania czasowego (Time Alignment), tworząc scenę dźwiękową skupioną wyłącznie na słuchaczu. Połączenie tych atutów pozwala serii Theva naprawdę zmienić wszystko na lepsze.

   JEDNA LINIA, SZEŚĆ GŁOŚNIKÓW

   W linii Theva, Focal stworzył kompletną gamę dla wszystkich zastosowań. Theva N°1 to kompaktowy głośnik półkowy; Theva N°2 to nowy 3-drożny głośnik podłogowy o wąskim profilu i 5-calowymi (13 cm) przetwornikami - pierwszy w domowych głośnikach podłogowych Focal'a. Theva N°3 to ponadczasowy 3-drożny głośnik podłogowy; oraz Theva N°3-D, głośnik, który zawiera dodatkowy głośnik, aby ułatwić uzyskanie rewelacyjnego dźwięku Dolby Atmos®. Nie można zapomnieć o 2-drożnym głośniku centralnym Theva Center, zapewniającym krystalicznie czysty dźwięk dialogów filmowych, oraz Theva Surround, głośniku zapewniającym dźwięk przestrzenny.

   Specyfikacja techniczna:

   • typ: Bass-reflex 2-drożny głośnik podstawkowy
   • przetworniki: 2x 6½" (16,5 cm) slatefiber średnio/niskotonowy, 1" (25 mm) Al/Mg odwrócona kopułka wysokotonowa TNF
   • czułość: 89 dB
   • szerokość pasma: 58 Hz - 28 kHz
   • pasmo przenoszenia niskich częstotliwości przy - 6 dB: 49 Hz
   • impedancja nominalna: 8 Ω
   • impedancja minimalna: 4,6 Ω
   • zalecana moc wzmacniacza: 25 - 100 W
   • częstotliwość zwrotnicy: 3000 Hz
   • wymiary produktu: 212 x 392 x 260 mm
   • waga netto: 7,00 kg

   FOCAL
   THEVAN1BLACK
   22 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   3544054691472
   Rozwiń

   Focal THEVA N°1 Kolumna podstawkowa

   3 498,00 zł Cena za parę

   1 749,00 zł Cena za sztukę

   Brutto