Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K
   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K

   Kolumna głośnikowa podłogowa REFERENCE 3K

   49 998,00 zł Cena za parę

   24 999,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   CANTON REFERENCE 3K - kolumna podłogowa dla najbardziej wymagających. REFERENCE 3K to jeden z najwyższych modeli tej Niemieckiej marki, która od lat spełnia najwyższe normy i wymagania społeczności audiofilskich na całym świecie.


   Kolumna wykonana została z niesamowitą starannością o każdy szczegół nadając charakterystyczne dla tej marki detaliczne, wręcz chirurgicznie precyzyjne brzmienie oraz niezrównaną przestrzenność, tym samym wprowadzając na rynek audio autentyczne, niespotykane nigdzie indziej doświadczenie świata muzyki.

   Z tymi głośnikami mamy pewność, że nie umknie nam nawet najdrobniejszy szczegół. To niezwykłe doświadczenie uzyskujemy dzięki bardzo złożonemu procesowi produkcji, w którym struktura molekularna stożka przekształcana jest do 1/5 w strukturę ceramiczną i dodatkowo zostaje rafinowana cząstkami wolframu.

   Efektem końcowym jest świetne wyważenie masy i sztywności tej membrany oraz znacznie poprawione wewnętrzne tłumienie. W serii REFERENCE również z najwyższą starannością zadbano o bardzo głęboki, dynamiczny bass - kolumny te posiadają nowy autorski system bass-reflex o nazwie „Bass-Guide”, który znacznie poprawia możliwości ustawienia głośników – odległość od ściany czy ustawienie głośników w rogu przestają mieć znaczenie, system ten zmniejsza do minimum niepożądany efekt „buczenia” tonów niskich.

   Co wyróżnia model 3K pośród innych CANTON REFERENCE, to specjalnie zaprojektowane zwrotnice, które zostały zastosowane jedynie w dwóch modelach, którym właśnie jest 3K oraz 1K - najwyższy model kolumn głośnikowych marki CANTON. Zwrotnice te z ogromną precyzją oddzielają od siebie częstotliwości niskie średnie oraz wysokie.

   W tej serii znajdziemy również doskonałej jakości obudowy z organicznie zakrzywionymi przegrodami.

   Cała konstrukcja zbudowana jest z wielowarstwowego laminatu, a charakterystyczne w tej serii zakrzywienia, usztywniają całą obudowę eliminując jej rezonowanie dzięki czemu minimalizowane są efekty zniekształceń wydobywanego dźwięku.

   Niemieccy inżynierowie pod lupę wzięli również okablowanie wewnątrz kolumny, zostały one zmniejszone do minimum i zaprojektowane ekskluzywnie pod serię REFERENCE.

   Kolumna posiada wbudowane na tylnym panelu 4 pozłacane terminale, dające możliwość połączenia w systemie bi-wiring czy bi-amping, wykonane są one całkowicie z metalu nadające się do połączenia przewodów o przekroju nawet do 10 mm oraz specjalistycznych końcówek do połączeń głośnikowych.

   Na uwagę także zasługuje wykończenie, które składa się z 12 stopniowego procesu nakładania, szlifowania i polerowania do wysokiego połysku lakieru fortepianowego. Nadaje to jakże niezwykły, elegancki wygląd, spełniający wymagania nawet największego estety.

   Ta kolumna podłogowa z pewnością zwraca na siebie uwagę, a jej nienaganny styl sam mówi o tym, że jest to produkt z najwyższej półki.

   REFERENCE 3K przeznaczony jest do większych powierzchni domowych. Aby pokazać pełnię swoich możliwości potrzebuje trochę przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu: 40m2 – 70m2.

   Dostępne są 2 warianty kolorystyczne: Biały lakier „Piano Finish” oraz Czarny lakier „Piano Finish”.

   Specyfikacja techniczna:

   • Kolumna głośnikowa podłogowa
   • rodzaj: kolumna podłogowa klasy Hi-End
   • zasady konstrukcji: 3-drożny System bass reflex
   • moc nominalna/muzyczna: 350/600 Watt
   • SPL (1W / 1m): 89 db
   • zakres częstotliwości: 18 - 40.000 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 200 / 3.000 Hz
   • niskotonowy: 2 x 220 mm, Keramik-Wolfram
   • średniotonowy: 1 x 180 mm, Keramik-Wolfram( Wave-Sicke , TCC )
   • wysokotonowy: 1 x 25 mm, Aluminium Keramik Oxyd
   • impedancja nominalna: 4 - 8 ohm
   • pozłacane gniazda bi-wiring/bi-amping
   • terminale głośnikowe z regulacją poziomu dynamiki- gł.wysokotonowy/średniotonowy
   • maskownica z montowaniem magnetycznym
   • okablowanie High-End
   • kolorystyka: BLACK PIANO, WHITE PIANO

   CANTON
   REFERENCE 3K WHITE PIANO

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   4010243029122
   Nowy
   Rozwiń