Głośnik Surround CHORA SURROUND
   Głośnik Surround CHORA SURROUND
   Głośnik Surround CHORA SURROUND

   Głośnik Surround CHORA SURROUND

   3 098,00 zł Cena za parę

   1 549,00 zł Cena za sztukę

   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Chora Surround to kompaktowa kolumna, który dodaje kanały boczne i tylne do systemu kina domowego, zapewniając jeszcze bardziej wciągające doświadczenie. Dźwięk pochodzi ze wszystkich stron, podkreślając realizm scen i podnosząc poziom wrażeń.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   360-STOPNIOWY DŹWIĘK

   KOLUMNA SURROUND

   Produkowana we Francji w zakładach Focal Chora Surround używa tej samej technologii Slatefiber użytej w przetwornikach Chora, zapewniając wysokiej jakości spójność dźwiękową z innymi kolumnami z tej serii. I w rzeczy samej ten opracowany i zaprojektowany jako uzupełnienie systemu audio produkt doskonale łączy się z Chora 826-D kolumnami Dolby Atmos® i Chora Center. Aby zwiększyć głębię dźwięku, inżynierowie Focal opracowali również subwoofer Sub 600P.

   Kolumna jest szybka i łatwa w montażu do ściany dzięki dołączonemu mocowaniu ściennemu. A dzięki czarnemu wykończeniu z płyty MDF, magnetycznej maskownicy i smukłej konstrukcji będzie to doskonały i oszałamiający dodatek, który idealnie dopasuje się do Twojego pomieszczenia odsłuchowego.

   GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY TNF

   Produkowany wyłącznie przez Focal w naszych zakładach we Francji ze stopu aluminium/magnezu głośnik wysokotonowy oferuje wiele korzyści, szczególnie w zakresie przestrzenności dźwięku. Z tym głośnikiem wysokotonowym nie zabraknie harmonii i precyzji dźwięku.

   Membrana Slatefiber

   Produkowana również we Francji, w zakładach Focal, charakteryzuje się bogatym, dynamicznym i zrównoważonym brzmieniem, szczególnie w zakresie tonów średnich, a także oszałamiającą estetyką dzięki efektowi „łupka”. Jest to owoc kilku lat badań i rozwoju: inżynierowie zmieszali ultralekką, włókninę węglową z odzysku – nowość w świecie audio – z polimerem termoplastycznym. Połączenie tych materiałów oferuje doskonałe parametry akustyczne.

   NAJLEPSZY SYSTEM KINA DOMOWEGO

   Aby zagwarantować Państwu najlepszy system kina domowego, możliwe są różne konfiguracje z serią Chora i produktami Focal.

   FOCAL
   CHORASURROUNDBLACK
   4 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   3544058691393
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Głośnik Surround CHORA SURROUND

   3 098,00 zł Cena za parę

   1 549,00 zł Cena za sztukę

   Brutto