Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2
   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2

   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2

   899,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Kliknij dwa razy w anodyzowaną, aluminiową maskownicę, aby odtworzyć bądź zatrzymać muzykę. Potrząśnij, aby przełączyć ścieżkę. Beoplay P2 to inteligentny i niekwestionowanie piękny głośnik bezprzewodowy, który bez problemu zmieści się w Twojej torebce czy też kieszeni, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie – w każdej chwili masz możliwość ubarwić swoje chwile przy pomocy muzyki i poczuć gęsią skórkę dzięki, popisowemu brzmieniu Bang & Olufsen Signature Sound.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Kliknij dwa razy w anodyzowaną, aluminiową maskownicę, aby odtworzyć bądź zatrzymać muzykę. Potrząśnij, aby przełączyć ścieżkę. Beoplay P2 to inteligentny i niekwestionowanie piękny głośnik bezprzewodowy, który bez problemu zmieści się w Twojej torebce czy też kieszeni, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie – w każdej chwili masz możliwość ubarwić swoje chwile przy pomocy muzyki i poczuć gęsią skórkę dzięki, popisowemu brzmieniu Bang & Olufsen Signature Sound.

   B&O PLAY kontynuuje ubarwianie naszej codzienności cudownym brzmieniem, dzięki swojemu najnowszemu głośnikowi Beoplay P2. Jest to najmniejszy, a zarazem najbardziej inteligentny członek rodziny głośników bezprzewodowych B&O PLAY. Został on zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz, w hołdzie dla spontanicznego i pełnego życia podejścia do otaczającego nas świata. Zbudowano go z materiałów klasy premium, takich jak anodowane aluminium oraz naturalna skóra. Kontrola nad P2 jest intuicyjna i dowolnie modyfikowana przez użytkownika dzięki aplikacji mobilnej Beoplay. Mimo kompaktowych rozmiarów, inżynierowie dźwięku Bang & Olufsen napakowali to niewielkie urządzenie mocą i zapewnili wytrzymałość, które pozwolą mu odtwarzać bogaty, czysty i potężny dźwięk, jakiego można spodziewać się od głośnika z rodziny B&O PLAY.

   „Muzyka ma ogromną rolę w nadawaniu kolorytu naszemu życiu, więc postanowiliśmy stworzyć osobisty głośnik, bez którego nie będziesz chciał się ruszać z domu. Beoplay P2 to przepiękny kawałek duńskiego designu, wielki pokaz niezwykłego rzemiosła i zbieranie owoców 90-ciu lat pracy nad akustyką i jakością dźwięku, która nie ma sobie równych w tej kategorii produktów” – powiedział Dyrektor Koncepcji i Wzornictwa firmy B&O PLAY Matthias F. Ørum-Hansen.

   “Zdecydowaliśmy się usunąć wszystkie przyciski i włączniki, aby uzyskać piękną, czystą powierzchnię oraz magiczne doświadczenia obcowania z opcjami ustawień aplikacji Beoplay. Dwukrotne stuknięcie w obudowę, czy też potrząśnięcie urządzeniem pozwala na odtwarzanie, pauzę oraz przewijanie poszczególnych ścieżek, a także uruchomienie swojego ulubionego asystenta (np. Alexa), zmianę profilu dźwięku dzięki wtyczce ToneTouch, czy też ustawienia budzika, dzięki któremu głośnik obudzi Cię ulubionym kawałkiem, gwarantując dobre samopoczucie na cały dzień.”

   Dostojny i wyrafinowany wygląd

   Niczym ziarenka piasku, Beoplay P2 również jest zaokrąglony, gładki, miękki oraz idealnie mieści się w Twojej dłoni. Na jego prosty, geometryczny kształt składają się dwie części: góra z anodyzowanego aluminium oraz miękki i delikatny w dotyku spód z polimeru. Krzywizny obudowy Beoplay P2 zostały poddane długotrwałemu procesowi obróbki tak, aby nadać mu dostojny i wyrafinowany wygląd. Ma on idealny kształt, aby bez problemu wsunąć go do kieszeni czy do torebki, a dodatkowy pasek z prawdziwej skóry wprowadza go na kolejny poziom mobilności.

   “Produkt powinien być tym bardziej wyrafinowany i wzbogacony w szczegóły, im bliżej naszego ciała będzie się znajdował. Beoplay P2 to niezwykle przyjemny w dotyku i pożądany kompan, oferujący idealny dźwięk, gdziekolwiek go zabierzesz” mówi projektantka, Cecilie Manz.

   Bazując na doświadczeniu Beoplay A1

   Charakterystyczne brzmienie głośnika Beoplay P2 jest bogate i przestrzenne, z dyspersją 360 stopni, która zapewnia słuchającym piękne wrażenia odsłuchowe, niezależnie od tego, w jakiej pozycji względem głośnika się znajdują. Beoplay P2 został stworzony bazując na 90-ciu latach doświadczeń inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, oraz na wielokrotnie nagradzanym starszym bracie, którym jest głośnik Beoplay A1, który w roku 2016 wyznaczył nowe standardy dla głośników bezprzewodowych:

   • Akustycy Bang & Olufsen poszukiwali możliwości reprodukcji basu w małym urządzeniu, co udało się osiągnąć właśnie w Beoplay A1. Na bazie tamtego rozwiązania dla P2 stworzono jeszcze doskonalsze wykorzystując kopułkę z anodyzowanego aluminium
   • Tweeter w głośniku Beoplay P2 to ten sam, ¾” przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką, używany w Beoplay A1, potrafiący reprodukować dźwięk nawet na najwyższych częstotliwościach.
   • DSP jest zaawansowany i wysoce wydajny, co pozwala na uzyskanie doskonałego, spersonalizowanego doświadczenia Beoplay P2.
   • Użyto dwóch 15W wzmacniaczy RMD klasy D, aby uzyskać maksymalną moc szczytową 2x50 watów, co pozwala na uzyskanie tego pięknego dźwięku, który jest znany również z innych produktów marki B&O PLAY.

   Wbudowany mikrofon

   Beoplay P2 posiada wbudowany mikrofon, który pozwala na odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym, a obrysowa konstrukcja dolnej krawędzi głośnika umożliwia mikrofonowi uzyskanie jednolitej czułości mikrofonu na całej płaszczyźnie 360 stopni. To natomiast pozwala osobie, która z nami rozmawia na rozpoznanie poszczególnych głosów, nieważne w jakiej odległości i pozycji względem głośnika znajdują się rozmówcy.

   Skórzany pokrowiec, dla jeszcze większej ochrony

   Dodatkowe akcesorium, które można dokupić do swojego głośnika Beoplay P2 to pokrowiec z owczej skóry. Dba on dodatkowo o zabezpieczenie głośnika Beoplay P2, niezależnie od tego, gdzie się z nim udasz, a jego wygląd idealnie pasuje do filozofii i wzornictwa marki B&O PLAY.

   W skrócie:

   • Twój osobisty głośnik Bluetooth – bogaty dźwięk zawsze w zasięgu ręki
   • Gdziekolwiek nie pójdziesz Beoplay P2 będzie z Tobą by wzbogacić doznania myzyczne dzięki swojemy bogatemu i wyjątkowemy dźwiękowi. Już nigdy nie będziesz musiał słuchać dźwięku z telefonu komórkowego bo P2 możesz mieć w swojej kieszeni zawsze. Nie musisz nawet go wyłączać, P2 jest zawsze gotowy do akcji! Osobisty i w pełni mobiny głośnik, dodatkowo odporny na zachlapania i pył.
   • Sterowanie poprzez potrząśnięcie lub podwójne stuknięcie środka maskownicy – dodatkowo sam możesz zmieniać rodzaj obsługiwanych funkcji (dostępne w Beoplay App)
   • Dźwięk jaki prezentuje sobą Beoplay P2 zdecydowanie przerasta jego małą obudowę. Czysty i dynamiczny dźwięk pozwoli Ci słyszeć myzykę dokładnie tak jak chciał tego autor.
   • Wbudowane dwa przetwotniki (2’’ i ¾’’) zasilane dwoma wzmacniaczami klasy D ( 2 x 15W / 2 x 50W mocy szczytowej)
   • Wbudowany mikrofon może być używany zarówno podczas prowadzony połączeń jak również obsługi głosowej urządzenia
   • Bateria zapewnia nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki, a pełny cykl ładowania zajmuje zaledwie 2 godziny.
   • Bluetooth 4.2
   • Z poziomu ablikacji Beoplay App można obsługiwać również korekcję Tone Touch czy ustawić budzik na wybraną przes siebie godzinę, o której obudzi Cie ostatnio odtwarzana piosenka lub wybrany sygnał dźwiękowy
   • Wykonany włącznie z materiałów klasy premium takich jak anodyzowane aluminium
   • Dostępne kolory: Black, Sand Stone, Royal Blue
   • Projektant: Cecilie Manz

   B&O
   BEOPLAYP2BLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5705260066210
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Głośnik Bluetooth BEOPLAY P2

   899,00 zł
   Brutto