Głośnik aktywny z blueetooth RAVE MEGA wodoodporny LED

   SOUNDCORE

   1 249,00 zł
   888,00 złOszczędzasz 361,00 zł
   Brutto

   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Przyciągający uwagę dźwięk jest wytwarzany przez skierowany do przodu 5,25-calowy głośnik niskotonowy i 2-calowy głośnik wysokotonowy. Niskie częstotliwości są napędzane przez niestandardowy pasywny radiator, który wypełnia tylny panel głośnika imprezowego. Nasza ekskluzywna technologia BassUp wykorzystuje niestandardowy algorytm do przeprowadzania analizy w czasie rzeczywistym i natychmiastowej intensyfikacji basów.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   • Mega 101dB Sound: Przykuwający uwagę dźwięk jest wytwarzany przez przedni 5,25-calowy głośnik niskotonowy i 2-calowy głośnik wysokotonowy. Niskie częstotliwości są zasilane przez niestandardowy grzejnik pasywny, który wypełnia tylny panel głośnika imprezowego.
   • Głośnik imprezowy z pulsującym basem: Nasza wyjątkowa technologia BassUp wykorzystuje niestandardowy algorytm do przeprowadzania analizy w czasie rzeczywistym i natychmiastowego wzmacniania basu.
   • Całkowicie wodoodporny: Mega głośnik imprezowy, zamknięty w wodoodpornej obudowie o stopniu ochrony IPX7, może unosić się na wodzie, a nawet być całkowicie zanurzony w wodzie.
   • Beat-Driven Light Show: Nasz niestandardowy algorytm Party Light i niezależny DSP synchronizuje diody LED z bitem w czasie rzeczywistym. Użyj aplikacji Soundcore, aby wybrać jeden z 5 trybów światła, aby dostosować światła do nastroju.
   • Aplikacja Soundcore: Użyj aplikacji do sterowania diodami LED Mega i dodawaj efekty dźwiękowe poprzez LightDJ, graj w gry imprezowe lub wybierz tryb wewnętrzny i zewnętrzny.
   SOUNDCORE
   RAVE MEGA BLACK

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !