Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2

   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY A9 4th GEN 2

   14 399,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie


   Nieskończone koło dźwięku, wzornictwa i rzemiosła

   Oto słowa Øivinda Alexandra Slaatto, projektanta, który stworzył Beoplay A9:

   "Z A9 chciałem stworzyć ponadczasową klasykę, coś, co jest piękne pod każdym kątem i w każdym czasie. Inspiracją dla A9 był dźwięk i muzyka. Kształt to okrąg, a powodem, dla którego wybrałem okrąg, jest fakt, że dźwięk rozchodzi się po okręgu. A9 składa się z bardzo niewielu elementów, które są wykorzystywane w jak największym stopniu i wykonane z najlepszych materiałów: wysokiej jakości drewna, wysokiej jakości tworzyw sztucznych, wysokiej jakości aluminium i bardzo dobrej tkaniny."

   DŹWIĘK

   Wypełnij każdą przestrzeń kultowym dźwiękiem

   Beoplay A9 wypełnia każde pomieszczenie szczegółowym dźwiękiem Bang & Olufsen Signature Sound dzięki potężnemu 480-watowemu systemowi wzmacniaczy cyfrowych. Wbudowana funkcja adaptacji do warunków panujących w pomieszczeniu idealnie dostosowuje dźwięk do otoczenia, dzięki czemu możesz słuchać muzyki w sposób zamierzony przez artystów.

   DŹWIĘK

   Jak mebel

   Skończyły się czasy chowania sprzętu stereo. Zaprojektowaliśmy Beoplay A9 jak piękny mebel - przy użyciu starannie dobranych materiałów i z bezkompromisową dbałością o szczegóły. W rezultacie powstał kultowy produkt muzyczny, który możesz wystawić w dowolnym miejscu.

   MATERIAŁY

   B&O X Kvadrat

   Wspaniałe, wykonane z mieszanki wełny pokrowce na głośniki Beoplay A9 powstały we współpracy z renomowaną marką tekstylną Kvadrat. Duńska firma projektowa wyprodukowała serię pokrowców w szerokiej gamie kolorów, które sprawią, że Twój głośnik będzie przyciągał wzrok lub wtopi się w wystrój Twojego domu.

   NORDIC ICE

   Limitowana edycja dostępna przez ograniczony czas!

   KUP TERAZ

   PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ

   Prosta, zachwycająca muzyka w całym domu

   Podłącz Beoplay A9 do ulubionych serwisów strumieniowego przesyłania muzyki, aby uzyskać doskonały dźwięk w całym domu. Połącz bezprzewodowe głośniki i stwórz multiroom, aby muzyka rozchodziła się do każdego pomieszczenia. Beoplay A9 obsługuje wbudowany Chromecast™, AirPlay 2, Beolink Multiroom i Bluetooth.

   UMIEJSCOWIENIE

   Wiele sposobów na umieszczenie muzyki

   Zaprojektowany tak, aby zmieniał się wraz z Twoim stylem życia. Możesz umieścić Beoplay A9 w rogu, na zewnątrz pomieszczenia lub powiesić go na ścianie za pomocą opcjonalnego uchwytu ściennego. Oczywiście wbudowany przełącznik adaptacji pomieszczenia gwarantuje, że głośnik zawsze będzie brzmiał tak dobrze, jak wygląda.

   Najważniejsze cechy:

   • głośnik o konstrukcji stereofonicznej
   • efektywne pasmo przenoszenia: 33 - 23 000 Hz
   • wzmacniacze: 1x 400 W klasy D dla głośnika niskotonowego, 2x 200 W klasy D dla głośnika średniotonowego, 2x 200 W klasy D dla głośnika pełnozakresowego, 2x 150 W klasy D dla głośnika wysokotonowego
   • głośnik niskotonowy: 1x 8"
   • głośnik średniotonowy: 2x 3"
   • głośnik pełnozakresowy: 2 x 1½”
   • głośnik wysokotonowy: 2x ¾"
   • typ obudowy: Bass-reflex
   • łączność przewodowa: 1x Line-in / optyczny combo-jack, 1x Ethernet
   • łączność bezprzewodowa: WLAN - 802.11b/g/n/ac (2.4GHz & 5GHz), DLNA – DMR, Apple AirPlay 2, Bluetooth 4.2
   • multiroom i zintegrowane usługi strumieniowania: Bang & Olufsen Multiroom, wbudowany Chromecast, Apple AirPlay 2, TuneIn, Deezer
   • aktywna kompensacja przestrzeni: technologia analizuje Twój pokój za pomocą zewnętrznego mikrofonu i tworzy zestaw zdefiniowanych przez użytkownika filtrów, które kompensują odbicia od mebli i ścian
   • dodatkowe kolory osłon: srebrny, czerwony, zielony, brązowy, niebieski i czarny (można kupić jako wyposażenie dodatkowe)
   • nogi i uchwyt ścienny: nogi dostępne w kolorze dębu, klonu, orzechu, dostępny również uchwyt do montażu ściennego (można kupić jako wyposażenie dodatkowe)

   B&O
   BEOPLAYA9WHITE 4GEN

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5705260075250
   Nowy
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   10 innych produktów w tej samej kategorii: