iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one
   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one
   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one
   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one
   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one
   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one

   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one

   7 299,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Nasz projektant, Julien Haziza, czerpał inspirację z japońskich projektantów przemysłowych i architektury - mianowicie Shigeru Ban, Tadao Ando oraz dzielnic Omotesandō i Harajuku w Tokio.

   Pokryty bambusem i uniesiony przez charakterystyczną aluminiową ramę, projekt Aurory jest uderzający. Naśladuje wielką skalę japońskiej architektury - wyraziste, czyste linie przeplatają się z nutą vintage. Bardzo pasuje do tour de force, jakim jest nasz bezprzewodowy system muzyczny klasy premium - Aurora.

   Aurora jest napędzana przez PureEmotion®, genialną fuzję technologii wzmacniaczy - zupełnie nową i oryginalną dla iFi.

   Dostarcza ona dźwięk, który łączy czystość tonu z wysokim poziomem zaangażowania, szybkością i dynamicznym porywem, zapewniając emocjonalną jakość muzyki w pełnym wymiarze - dlatego nazywamy ją PureEmotion®.

   Wiele produktów audio wykorzystuje cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP), aby zapewnić duży, przestrzenny dźwięk z jednej obudowy. Jest to sztuczny, stratny proces, który pogarsza jakość dźwięku.

   Inteligentne technologie zastosowane w Aurorze (i wszystkich produktach iFI) całkowicie unikają tego problemu, ponieważ działają w domenie analogowej.

   SoundSpace® zapewnia dźwięk wypełniający pomieszczenie i daje muzyce poczucie skali i przestrzeni, jak w przypadku systemu audio klasy premium.

   TrueBass® zapewnia prawdziwy bas z głębią i definicją. Wszystko, od kotłów po gitarę basową, jest przekazywane z mocą i pewnością.

   Dzięki funkcji Auto Room Tailoring (ART)®, Aurora może automatycznie skonfigurować zestaw głośników w zależności od ich położenia w pomieszczeniu.

   Efekt jest podobny do regulacji dokonywanych przez inżyniera dźwięku w miejscu, w którym odbywa się koncert.

   To, co czyni ART® wyjątkowym, to fakt, że jest on realizowany w domenie analogowej. Zapomnij o blaszkach i wyobraź sobie głęboki, obszerny dźwięk, który Cię porwie. Według naszych uszu, żaden inny system muzyczny z automatyczną korekcją pomieszczenia nie zbliża się do tego.

   • wejścia: Hi-Res Bluetooth audio z aptxHD/aptX/LDAC/HWA(LHDC)/AAC, Networked Audio z odtwarzaniem z NAS lub serwera, Airplay, streaming audio (Spotify/Apple Music/Amazon Music/Tidal hifi/Deezer itp. ) oraz pamięci USB /Karty SD 44.1kHz/16Bit - 192kHz/32Bit, Coaxial i optical S/P-DIF (Blu-ray Player, Games Console, smart TV itp.) 44.1kHz/16Bit - 192kHz/24Bit, RCA & 3.5mm (dla Alexy lub analogowego audio)
   • system głośników: 4x 4,5" (120 mm) przetwornik szerokopasmowy z powlekaną papierową membraną, 2x 1,1" (28 mm) głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką (zwrotnica 8 kHz), 2x 4,5" x 8" (120 mm x 200 mm) stalowe radiatory pasywne
   • charakterystyka częstotliwościowa: 27Hz - 40kHz
   • maksymalny SPL: 115dB / 1m
   • wzmacniacz: hybrydowy z lampową amplifikacją w klasie A. Bufory mocy pracujące z zegarem 1.411MHz/1.536MHz.
   • charakterystyka częstotliwościowa wzmacniacza: 15Hz do 150kHz
   • moc maksymalna: 320VA (wejście 12v dla zasilaczy morskich/samochodowych)
   • zniekształcenia: <0.05%
   • wymiary produktu: 590 x 270 x 280 mm
   • waga netto: 15,00 kg
   • ilość minimalna: 1 szt.
   ifI
   Aurora

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   iFI Audio Aurora System muzyczny all-in-one

   7 299,00 zł
   Brutto