Zestaw zasilający NUKI Power Pack
   Zestaw zasilający NUKI Power Pack

   Zestaw zasilający NUKI Power Pack

   259,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Power Pack pozwoli na zasilanie Twojego inteligentnego zamka Nuki przez nawet rok. W połączeniu z łatwym montażem, to urządzenie zapewniające wygodę.


   Energia na długo: akumulator pozwala wydłużyć bezobsługową pracę zamka Smart Lock. W pełni naładowany Battery Pack pozwala na pracę zamka przez nawet rok. To ponad dwukrotnie dłużej niż przy wykorzystaniu zwykłych baterii alkaicznych.
   Koniec z częstym ładowaniem: Power Pack ładowany jest przy pomocy portu USB-C. Niezależnie czy akumulator jest zamontowany w zamku, czy leży na Twojej szafce nocnej – wystarczy kilka godzin aby cieszyć się energią przez wiele miesięcy.
   Informacje na bieżąco: aplikacja Nuki App pozwala na śledzenie poziomu naładowania akumulatora. Kiedy poziom energii spadnie poniżej 20% - otrzymasz stosowne powiadomienie.
   Łatwość instalacji: Power Pack jest kompatybilny z każdym zamkiem Nuki (zarówno wersją 1.0 jak i 2.0). Instalacja jest ekspresowa i nie wymaga użycia narzędzi.

   • bateria: 4.8 V DC, 2,500 mAh, 12 Wh
   • ładowanie przy pomocy kabla USB-C (gniazdo USB-C umiejscowione po lewej stronie urządzenia pozwala na ładowanie bez wyjmowania z zamka w drzwiach)
   • czas pracy na baterii: około jednego roku ( przyjmując średnio 8 procedur otwarcia i zamknięcia dziennie)
   • czas ładowania: około 10 godzin
   NUKI
   POWERPACKSMARTLOCK WHITE

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   9120072081354
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: