Klawiatura NUKI Keypad
   Klawiatura NUKI Keypad

   Klawiatura NUKI Keypad

   419,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   NUKI Keypad Klawiatura jest idealnym dodatkiem do inteligentnej blokady Nuki. Nie musisz niczego zabierać ze sobą: wystarczy wprowadzić 6-cyfrowy kod dostępu, aby zapewnić Tobie i gościom łatwy dostęp do domu.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Funkcje 

   • Klawiatura może jednocześnie przechowywać do 100 różnych kodów dostępu. Ty decydujesz, jakie uprawnienia otrzymuje każdy użytkownik. Dzięki dziennikowi aktywności aplikacji Nuki zawsze można śledzić, kto wchodzi do Twojego domu.
   • Do działania Nuki keypad  z Smart Lock nie są niezbędne żadne dodatkowe akcesoria ponieważ komunikuje się za pomocą Bluetooth.
   • Klawiatury można używać z dowolną Smart Lock Nuki. Zarządzanie klawiaturą odbywa się za pomocą aplikacji Nuki. Dzięki opcjonalnemu Nuki Bridge możesz także przypisywać 6-cyfrowe kody dostępu zdalnie np. podczas podróży.
   • Jest doskonałą alternatywą kiedy rozładuje się nam smartfon a nie mamy przy sobie klucza.

   Instalacja

   • Klawiatura jest montowana na zewnątrz drzwi wejściowych poprzez przyklejenie jej do ramy drzwi lub przykręcenie jej z przodu domu. Klawiatura może być złożona i używana przez każdego w ciągu kilku minut. Dwie baterie zasilają klawiaturę, eliminując potrzebę podłączania przewodów lub kabli.

   Bezpieczeństwo 

   • Klawiatura zamontowana na zewnątrz drzwi wejściowych, jest widoczna dla osób na zewnątrz. W przypadku kradzieży klawiatury Nuki producent oferuje bezpłatną dostawę nowego urządzenia. Wystarczy wysłać kopię raportu protokołu o utracie (wystawionego przez policję) i dowód własności paragon/faktura klawiatury. Po otrzymaniu dokumentów producent prześle nowe urządzenie zastępcze.

   NUKI
   KEYPAD

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Klawiatura NUKI Keypad

   419,00 zł
   Brutto