Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla
   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla

   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla

   469,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Inteligentny czujnik czadu Netatmo to nie tylko urządzenie, które chroni Twoje zdrowie i życie, ale także oferuje wiele dodatkowych korzyści. Dzięki niemu możesz na bieżąco monitorować poziom tlenku węgla w swoim domu, co pozwala na szybką reakcję w przypadku wykrycia zagrożenia. Ponadto, czujnik ten jest łatwy w instalacji i obsłudze, a jego funkcjonalności można rozbudować poprzez połączenie z innymi urządzeniami smart home, takimi jak asystenci głosowi czy systemy alarmowe. To niezwykle przydatne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i chcą mieć kontrolę nad jakością powietrza w swoim otoczeniu.

   Powiadomi Cię o wykryciu tlenku węgla w domu – bez względu na to, gdzie jesteś

   Obejrzyj wideo

   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla Netatmo czuwa nad Tobą zarówno w dzień, jak i w nocy. W czasie rzeczywistym mierzy poziom tlenku węgla – niewidzialnego, bezwonnego i trującego gazu, który może być śmiertelny. Czy Twój dom jest wyposażony w urządzenia wytwarzające spaliny (kocioł, kominek, kuchenka gazowa? Czujnik Netatmo będzie monitorować cząsteczki tlenku węgla emitowane przez te urządzenia.

   Czujnik Tlenku Węgla, który ostrzeże Cię, bez względu na to, gdzie jesteś

   W razie wykrycia tlenku węgla w Twoim domu Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla Netatmo włącza alarm o głośności 85 decybeli i natychmiast przesyła Ci powiadomienie na smartfona. To naprawdę kluczowa funkcja, jeśli jesteś akurat poza domem!

   Dekada spokoju dzięki baterii, która wystarcza na 10 lat*

   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla Netatmo jest wyposażony w baterię wystarczającą na 10 lat* – to maksymalny dozwolony czas eksploatacji dla wszystkich czujników tlenku węgla. Już nigdy nie będziesz musieć wymieniać baterii w Czujniku!

   Czujnik tlenku węgla, który potrafi sam o siebie zadbać

   Funkcja Auto-Test sprawdza, czy Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla działa prawidłowo. W razie wykrycia problemu wyśle Ci powiadomienie na smartfona.

   Szybka instalacja

   Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla zainstalujesz w ciągu kilku minut – wystarczy go przykręcić do ściany. Umieść go we wszystkich pomieszczeniach z urządzeniem wytwarzającym spaliny. Po przymocowaniu urządzenia pobierz aplikację Home + Security.

   W jakim miejscu najlepiej zainstalować Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla?

   Zaleca się zainstalowanie jednego Inteligentnego Czujnika Tlenku Węgla na każdym piętrze, w każdym pomieszczeniu zawierającym urządzenie wytwarzające spaliny (kocioł, kominek, piec, kuchenka gazowa) oraz w każdym pomieszczeniu z kanałem grzewczym.

   Aby zapewnić optymalną ochronę, można zainstalować dodatkowy Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla w najbardziej ruchliwych obszarach mieszkalnych i w każdej sypialni.

   Skorzystaj ze sterowania głosem i zaprogramuj scenariusze z pozostałymi urządzeniami podłączonymi do sieci internetowej

   Powiedz po prostu: „Czy w moim domu ulatnia się tlenek węgla?”

   Czujnik elektrochemiczny

   85-dB alarm

   Wi-Fi pozwalające na otrzymywanie zdalnych powiadomień na smartfonie.

   Wbudowana bateria wystarczająca na 10 lat*

   Diody LED informujące o stanie urządzenia

   Bluetooth Low Energy zapewniające kompatybilność z Apple HomeKit, aby sprawdzać stan urządzenia w czasie rzeczywistym i uruchamiać test dźwięku za pomocą smartfona

   NETATMO
   NCO-EC
   43 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   3700730504560
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: