Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors
   Bezprzewodowy Czujnik Sensors

   Bezprzewodowy Czujnik Sensors

   349,00 zł
   469,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 120,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 469,00 zł

   Wyświetl historię cen produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Ilość

   Dostępny

   Bezprzewodowy czujnik okien i drzwi Welcome Tags marki Netatmo to świetna propozycja dla tych, którzy pragną zabezpieczyć swoje mieszkanie przez wtargnięciem nieupoważnionych osób. Opisywane urządzenie może zostać zamontowane na dowolnych drzwiach oraz oknach.

   Jest to prosty sposób na to, aby zmniejszyć ryzyko włamania. Na uwagę zasługuje fakt, że system rozpoznaje niepokojący ruch w okolicach zamka. Zaalarmuje nas również w przypadku gwałtownego otworzenia okna lub drzwi.

   Działaj zanim złodziej wejdzie do Twojego domu

   Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi poinformują Cię zanim dojdzie do włamania. Umieszczone na dowolnie wybranych drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub drżenie, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek.

   Wykrywają także nagłe otwarcie drzwi lub okna. W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona. W przypadku próby włamania, zyskujesz cenny czas!

   Intuicyjna aplikacja mobilna

   Opisywane czujniki można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smartfonie, czy też tablecie. Jest to niezwykle proste i bezproblemowe rozwiązanie. Plusem jest możliwość sprawdzenia, czy okna i drzwi zostały zamknięte. Aplikacja poinformuje nas również o tym, że są one zbyt długo otwarte. Parametry pracy uzależnione są od osobistych preferencji.

   Błyskawiczny montaż

   Montaż opisywanych czujników przebiega błyskawicznie. Jest to proces bezinwazyjny, co również stanowi wielką zaletę. Każde urządzenie należy przykleić na powierzchnię okna, czy też drzwi. Jest to dziecinnie proste. Czujniki nie pozostawiają trwałych śladów. Pamiętajmy, że do pełnej funkcjonalności systemu zabezpieczeń wymagana jest inteligentna kamera domowa Netatmo. 

   Możliwość połączenia z alarmem

   Czujniki okien i drzwi Netatmo mogą stanowić uzupełnienie zaawansowanego systemu bezpieczeństwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć je z inteligentną kamerą oraz alarmem. Dzięki temu po wykryciu zagrożenia zostanie uruchomiona syrena, która wydaje dźwięk o sile 110 dB. Z pewnością odstraszy on włamywacza.

   Wysoka funkcjonalność

   Opisywane czujniki okien i drzwi marki Netatmo wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz niezawodnością. Warto wiedzieć, że jedna kamera może obsługiwać aż 12 czujników. To wyłącznie od nas zależy ich rozmieszczenie. Czujniki możemy zaprogramować zgodnie z naszymi potrzebami. Nie musimy obawiać się, że uruchomią one alarm przez przypadek. Proces konfiguracji odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

   NETATMO
   DTG-EC
   12 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Bezprzewodowy Czujnik Sensors

   349,00 zł
   469,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 120,00 zł