Dlaczego Denon Store?
Gwarancja
Do 5 lat darmowej gwarancji
Raty 0%
U nas kupisz w ratach 0%
Instalacje
Profesjonalne instalacje audio
Dostawa
Darmowa dostawa od 99 zł
Lista produktów marki HUGO BOSS

Fascynujący świat marki HUGO BOSS obejmuje szeroką gamę produktów od nowoczesnej odzieży, eleganckich ubiorów wieczorowych i sportowych oraz obuwie i akcesoria skórzane. Asortyment uzupełniają licencjonowane zapachy, okulary, zegarki, moda dziecięca, tekstylia domowe i przybory do pisania.

Wiemy, że konsumenci łatwo i szybko identyfikują się z luksusem marek takich jak HUGO BOSS, które oznaczają dobry smak, jakość i zaufanie. Wszystkie powyższe atrybuty są podstawowymi czynnikami wpływającymi na decyzję o zakupie produktów także w segmencie elektroniki użytkowej.

W oparciu o to, opracowaliśmy wysokiej jakości produkt, który zawiera kluczowe elementy konstrukcyjne z naszej najbardziej udanej linii wzorniczej GEAR MATRIX i stworzyć do niej odpowiedni głośnik bezprzewodowy.

Producentem tego głośnika jest firma DISTRI-BRANDS. Z jej belgijską siedzibą główną i działalnością dystrybucyjną w ponad 80 krajach na całym świecie, DISTRI-BRANDS dostarcza swoje produkty do ponad 3.000 punktów sprzedaży produktów premium.

Od 2020 r. DISTRI-BRANDS ma ambicje poszerzenia swojej obecności na rynku elektronicznym, trzymając się równolegle swojej podstawowej tożsamości w rozwoju produktów modowych.

Nie znaleziono wyników.

Spróbuj wpisać w polu wyszukiwarki bardziej ogólną frazę, lub użyj innej.