KAMERY CZUJNIKI INTELIGENTNE ZAMKI i DOMOFONY KOŃCÓWKI SERII
Czas wakacji kojarzy nam się z totalnym relaksem, na który składa się wiele czynników. Jednym z nich jest bezpieczeństwo- nasze oraz naszych bliskich. Aby wakacje potoczyły się bez zbędnych nerwów, warto zadbać również o bezpieczeństwo swojego dobytku. W jaki sposób zabezpieczyć dom na wakacje? Z jakich urządzeń smart skorzystać? Czy montaż inteligentnych rozwiązań dla domu jest trudne? Czy musisz mieć zdolności inżynierskie, aby połączyć to wszystko w całość? Na te i inne pytania odpowiedzią są smart produkty z naszej oferty. Najważniejsze to fakt, że są stworzone wyłącznie po to, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo twojej nieruchomości. Producenci zapewnili jeszcze jedną ważną cechę – łatwość montażu i konfiguracji. Jeśli potrafisz obsługiwać smartfon, nasze produkty nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.
Zacznijmy od kamer bezpieczeństwa. Najpopularniejszego rozwiązania, które pomoże Ci spokojnie spędzić wakacje. Zapoznaj się z ofertą inteligentnych kamer monitorujących, które są przede wszystkim intuicyjne i łatwe w montażu. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt takich producentów jak Netatmo czy Eufy. Te dwie firmy to cenione na światowym rynku marki, specjalizujące się w produktach smart home. Dzięki ich rozwiązaniom będzie miał łatwy dostęp do tego, co widzą Twoje kamery - bezpośrednio z poziomu aplikacji. Bez problemu zintegrujesz je z asystentami głosowymi oraz Apple Homekit. Do najważniejszych cech tych produktów należą również rozpoznawanie twarzy i całych postaci, wyzwalanie alarmu i przesyłanie powiadomienia na telefon w przypadku wykrycia ruchu (zagrożenia). Zaawansowane szyfrowanie, tak aby nikt niepowołany nie miał dostępu do podglądu Twoich kamer oraz wysokie bezpieczeństwo danych – wszystkie materiały zapisywane są offline we wbudowanej pamięci kamer. Nie musisz się martwić, że kamera będzie przesyłać powiadomienia za każdym razem, gdy przeleci obok niej ptak, czy przebiegnie kot. Możesz je ustawić pod własne wymagania oraz zaznaczyć obszar, którego monitoring szczególnie Cię interesuje, np. wejście tarasowe do Twojego domu. Bardzo ważne jest również to, że oferowane przez nas kamery bezpieczeństwa są w dużej mierze bezobsługowe. Niektóre modele potrafią pracować na wbudowanej baterii nawet do 365 dni (Eufycam 2, 2C i 2 Pro).
Równie ważnym elementem, co kamery są smart czujniki. Tutaj również naprzeciw waszym potrzebom wychodzą firmy Eufy i Netatmo. W naszej ofercie znajdziesz systemy alarmowe, ale też czujniki informujące o zagrożeniu, jakimi są pożar czy tlenek węgla. Zabezpiecz drzwi i okna przed niepożądanym otwarciem – w sekundę dostaniesz powiadomienie o zagrożeniu. Ustaw system tak, aby wyzwalał alarm w przypadku nieoczekiwanego otwarcia okna czy drzwi i nastrasz potencjalnego napastnika, samemu wzywając pomoc. Czujniki pozwolą nawet wykryć wybicie szyby. Cichy zabójca, jak mówi się o tlenku węgla, to bardzo wielkie zagrożenie. Wykryj dym lub czad i zabezpiecz siebie i swój dom przed rozprzestrzenieniem się ognia.
Hitem sprzedaży są inteligentne zamki, które z łatwością zamontujesz w swoich drzwiach. Dodaj do tego smart wideodomofon i kontroluj dostęp do swojego domu z każdego miejsca na ziemi. Rewelacją ostatnich lat są produkty cenionej na świecie marki Nuki. Znajomy, który przyszedł podlać kwiaty? Niezapowiedziana wizyta? A może ktoś bliski zapomniał kluczy? Teraz bez problemu dasz dostęp do swojego domu, bez konieczności otwierania wszystkiego kluczem. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla osób, które prowadzą wynajem krótkoterminowy. Elektroniczne zamki pozwolą z łatwością udostępnić Twoją nieruchomość gościom, poprzez nadanie dostępu w aplikacji lub przy użyciu kodu, który wprowadza się przez zamontowaną na futrynie bezprzewodową klawiaturę.
Końcówki serii kryją w sobie zaawansowane urządzenia smart, które świetnie sprawdzą się w Twoim domu. Czujniki czy inteligentne wtyczki pomogą Ci w swobodnym panowaniu nad sprzętem elektronicznym, a wierz nam… kiedy raz się spróbuje, ciężko zrezygnować z takich udogodnień.