B&O BeoSound Theatre Soundbar
   B&O BeoSound Theatre Soundbar
   B&O BeoSound Theatre Soundbar

   B&O BeoSound Theatre Soundbar

   Wybierz kolor :
   Wybierz rodzaj :

   Cztery oczekujące na opatentowanie innowacje akustyczne w jednym, eleganckim soundbarze otulą Cię dźwiękiem pod każdym kątem. Pasuje do każdego telewizora i przetrwa wiele pokoleń.

   Wybierz Beosound Theatre jako samodzielny soundbar lub połącz go z 55", 65" lub 77" ekranem LG, aby uzyskać prawdziwie kinowe wrażenia. Ceny różnią się w zależności od rozmiaru.


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Oczy z przodu. Uszy wszędzie

   Kiedy słyszysz każdy szczegół, z każdego kąta – nie oglądasz filmu, jesteś w nim.
   Poznaj wciągający dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i uderzające basy bez konieczności stosowania dodatkowych skrzynek. Usłysz rzeczy powyżej, poniżej i na boki w przestrzeni 3D z absolutną wiernością.
   Współosiowy głośnik centralny zapewnia krystalicznie czyste dialogi, nie umknie Ci żadne słowo ani szept.

   Cała ta moc zamknięta w jednym, eleganckim urządzeniu, które bez problemu integruje się z każdym telewizorem, a jego ustawienie zajmuje tylko minutę. Ciesz się kinowymi doznaniami w swoim domu, tak jak chciał tego reżyser.

   Bez bałaganu. Wszystkie połączenia.

   Technologia powinna Cię wyzwolić dając najlepsze doświadczenie odsłuchu, a nie przejmować kontrolę nad Twoim domem. Beosound Theatre wpisuje się w to hasło, nie zmuszając do kompromisu pomiędzy formą, a jakością dźwięku. Ten pojedynczy, elegancki soundbar zapewnia wciągające wrażenia kina domowego bez typowych nieporęcznych czarnych skrzynek i chaotycznych kabli.

   Do Beosound Theatre można podłączyć prawie każdy telewizor więc nie trzeba go wymieniać. Ponadto dzięki wielu opcjom dostosowania do indywidualnych potrzeb, urządzenie może zostać zintegrowane z Twoim wnętrzem w prawdziwym stylu Bang & Olufsen.

   Beosound Theatre przypomina stępkę łodzi, osadzoną na aluminiowym szkielecie – sprawia to wrażenie, że telewizor unosi się w powietrzu. Odrobina magii, która również ma swój cel: sprytne ukrycie plątaniny kabli, aby zaprezentować jedną, płynną, piękną formę.

   Dla przyszłych pokoleń

   Dobre rzeczy są ulotne ? Beosound Theatre udowadnia, że jest inaczej.
   Został zaprojektowany z myślą o aktualizacji, a nie o wymianie – wraz z aktualizacją oprogramowania może ewoluować, wprowadzając nowe funkcje.
   Czas na większy ekran ? Wystarczy zamontować nowy, Theatre pasuje do prawie każdego telewizora. Takie modułowe podejście zapewni wieloletnie dostarczanie kinowych emocji przyprawiających o dreszcze.
   Beosound Theatre został zbudowany w oparciu o najnowocześniejszą technologię audio, ale szanuje również przeszłość. Można go podłączyć do klasycznych głośników Bang & Olufsen z lat 80tych , dzięki czemu najbardziej ukochane przedmioty zyskają nowe życie, a ich brzmienie będzie wielokanałowe.
   To następna generacja odsłuchu. Dla przyszłych pokoleń.

   B&O

   Kod produktu

   Rozwiń

   B&O BeoSound Theatre Soundbar