Wzmacniacz AV 13.2 AVC-X8500H

   DENON

   18 499,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Amplituner Denon AVC-X8500H to model 13-kanałowy, który posiada wbudowane wzmacniacze. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które oczekują ponadprzeciętnej mocy.

   Uwaga: Zamawiany produkt jest niedostępny o faktycznym terminie realizacji zostaniecie Państwo powiadomieni przez pracownika.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Szeroki zakres możliwości - obsługa wielowymiarowych dźwięków

   Kino domowe AVC-X8500H obsługuje brzmienie wielowymiarowe. Jest ono kompatybilne z takimi formatami, jak np. Dolby Atmos, DTS: X oraz format Auro-3D aż do 13.2 (zostanie on aktywowany w momencie pojawienia się na rynku darmowej aktualizacji oprogramowania).


   Obsługa różnorodnych źródeł sygnału

   Denon AVC-X8500H obsługuje niemal wszystkie źródła sygnału, co znacząco zwiększa jego funkcjonalność. Jest on zgodny z standardami HDMI i HDCP 2.2. Pozwala na odtwarzanie zarówno obrazów cyfrowych, jak i analogowych. Opisywane kino domowe jest kompatybilne z 4K Ultra HD, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) i eARC.


   Niezakłócona łączność bezprzewodowa

   Model AVC-X8500H wyposażony został w moduł Bluetooth oraz Wi-Fi. Umożliwia on przesył plików z Apple Airplay, a także sterowanie głosem Amazon Alexa. Kino domowe posiada wbudowaną funkcję Heos, dzięki czemu może być podłączone do systemu multiroom.


   Intuicyjna instalacja oraz konfiguracja

   Kino domowe Denon AVC-X8500H nie wymaga specjalnych umiejętności, jeśli chodzi o instalację. Wszystko przebiega spranie i bezprzewodowo. Konfiguracja również nie wymaga doświadczenia. Ustalenie optymalnych parametrów pracy nie stanowi żadnego wyzwania. Warto wspomnieć o systemie Audyssey MultEQ XT32, za pomocą którego można wykonać dokładny pomiar akustyki danego pomieszczenia.


   Kinowy dźwięk w zaciszu własnego domu

   Amplituner Denon AVC-X8500H to najwyższe standard dźwięku, dzięki czemu możemy poczuć się zupełnie tak, jak na prawdziwej sali kinowej.


   Dolby Atmos - niepowtarzalny dźwięk 3D

   Technologia Dolby Atmos zapewnia wielowymiarowe brzmienie o najwyższej jakości. To właśnie dzięki temu możemy cieszyć się każdym detalem brzmienia. Do dyspozycji mamy zestaw głośników dźwięku przestronnego 7.1.6 lub 9.1.4 - znajdziemy tutaj aż sześć głośników górnych. Alternatywą są dedykowane głośniki Dolby Atmos.


   DTS:X - naturale brzmienie obfitujące w emocje

   System DTS:X zapewnia nam dźwięk naturalny, który pozbawiony jest wszelkich zniekształceń oraz deformacji. Dzięki temu za pośrednictwem kina domowego możemy przenieść się w samo centrum rozgrywanej akcji. Opisywana technologia podnosi także komfort słuchania ulubionej muzyki, czy też grania na konsoli.


   Auro 3D - przestronny dźwięk dla lepszych doznań

   Kino domowe Denon AVC-X8500H zostało wyposażone w technologię Auro 3D, dzięki której dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny, a jednocześnie przestrzenny. Jest ona kompatybilna zarówno z standardowymi, jak i sufitowymi głośnikami. Wszystko to sprawia, że możemy napawać się brzmieniem płynącym do nas z każdego kierunku. Opcja ta będzie dostępna po wyjściu na rynek bezpłatnej aktualizacji.


   Kompatybilność z 4K ULTRA HD

   Amplituner Denon AVC-X8500H zapewnia pełną obsługę 4K ULTRA HD. Dzięki temu możemy cieszyć się perfekcyjnym obrazem w najwyższej rozdzielczości.


   HDMI z EARC - najwyższy standard dźwięku i obrazu

   Model AVC-X8500H posiada osiem wejść HDMI. Trzy z nich są zgodne z standardem HDCP 2.2, 4K Ultra HD 60 Hz, 4:4:4 Pure Colour sub-sampling, High Dynamic Range (HDR) oraz 21:9 video, 3D, BT.2020 pass-through. Opisywane kino domowe jest również przystosowane do odtwarzania przestrzennego dźwięku. Posiada ono moduł Enhanced Audio Return Channel (eARC), który zostanie uaktywniony wraz z bezpłatną aktualizacją.


   Rozbudowane funkcje wideo - obsługa starszych źródeł odtwarzania

   Denon AVC-X8500H posiada innowacyjny procesor wideo, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie materiałów także z starszych źródeł. Urządzenie sprawi, że pliki z źródeł analogowych lub cyfrowych (o niższej rozdzielczości) zyskają zupełnie nową jakość.


   HDR / Dolby Vision - doskonałe parametry obrazu

   Amplituner kina domowego AVC-X8500H obsługuje format High Dynamic Range (HDR). Ponadto jest ono kompatybilne z Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma). Wszystko to sprawia, że odtwarzany obraz zachwyca swoją jasnością, kontrastem, a także wyrazistością.


   Błyskawiczne podłączenie i prosta konfiguracja

   Mimo zaawansowanych funkcji Amplituner Denon AVC-X8500H jest wyjątkowo prosty w podłączeniu, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem.


   Audyssey MultEQ XT32 - automatyczna korekta akustyczna

   Wzmacniacz wchodzący w skład kina domowego posiada wbudowany moduł Audyssey MultEQ XT32, który umożliwia automatyczną korektę akustyczną. Mikrofon MultEQ XT32 analizuje dane wyjściowe podłączonych głośników, dzięki czemu system może określić optymalną częstotliwość oraz czas odpowiedzi. Warto wspomnieć również o aplikacji Audyssey MultEQ Editor, która pozwala na jeszcze lepsze przystrojenie dźwięku.


   Moduł Wi-Fi i Bluetooth - możliwość bezprzewodowego streamingu

   Denon AVC-X8500H to amplituner, który pozwala na bezprzewodowy streaming plików - wszystko za sprawą modułu Bluetooth oraz Wi-Fi. Na uwagę zasługuje również podwójna antena nadawczo-odbiorcza, która usprawnia przesył sygnału. System jest zgodny z AirPlay firmy Apple, dzięki czemu możemy odtwarzać utwory bezpośrednio z urządzeń tej marki. Moduł Heos pozwala podłączyć kino domowe do systemu multiroom. Trzeba także wspomnieć o funkcji Amazon Alexa, dzięki której możliwe jest sterowanie głosem.


   Aplikacja Heos - łatwiejsza kontrola nad urządzeniem

   Aplikacja Denon 2016 AVR Remote pozwala na bezproblemowe sterowanie odtwarzaczem Blu-Ray. Kontrola nad muzyką oraz streamingiem plików może odbywać się poprzez aplikację Heos lub system sterowania głosem Amazon Alexa.


   Praktyczny panel - intuicyjna obsługa urządzenia

   Kino domowe Denon AVC-X8500H posiada funkcjonalny panel wyboru, dzięki któremu w kilka sekund wybierzemy odpowiednie źródło odtwarzania. Znacząco zwiększa to komfort użytkowania sprzętu.


   Smart TV - łatwe sterowanie wzmacniaczem

   Technologia HDMI CEC powala na sterowanie wzmacniaczem za pomocą pilota Smart TV. Smart Menu gwarantuje prostą i niekłopotliwą obsługę. Możemy tutaj zdecydować o podstawowych ustawieniach amplitunera, źródle odtwarzania, trybie Smart Select, a także wielu innych parametrach.


   DSP - niezawodne przetwarzanie dźwięku

   System DSP zapewnia najwyższy standard przetwarzania dźwięku. Kino domowe zostało wyposażone w dwa dwurdzeniowe procesory SHARC DSP Griffin Lite. Cechują się one wysoką mocą oraz wydajnością.


   Najwyższa rozdzielczość dźwięku - perfekcyjne odwzorowanie detali

   Systemy nowej generacji pozwalają cieszyć się najmniejszymi detalami brzmienia. Możliwe jest odtwarzanie nie tylko plików MP3, ale również ALAC, FLAC i WAV 24-bit / 192-kHz, a także ścieżek DSD 2.8MHz i 5.6MHz (audiofilski format SACD). Utwory mogą być odtwarzane bezpośrednio z pamięci masowej za pośrednictwem portu USB.


   AL32 Processing - wielokanałowe przetwarzanie dźwięku

   Wielokanałowe przetwarzanie dźwięku AL32 gwarantuje wysoką precyzje odtwarzanego brzmienia. Jest ono pozbawione wszelkich niedoskonałości. System dokonuje automatycznej korekty, tak aby dźwięk był w stu procentach doskonały.


   32 bitowe konwertery - najniższy poziom zniekształceń

   Amplituner Denon AVC-X8500H posiada 32 bitowe konwertery cyfrowo-analogowe, dzięki którym możemy cieszyć się stabilnym, a jednocześnie pozbawionym zniekształceń brzmieniem. Poprzez konwersję możliwe jest osiągnięcie równowagi odtwarzania we wszystkich kanałach.


   Wydajny i funkcjonalny system Heos

   Kino domowe Denon AVC-X8500H jest wyposażone w moduł Heos. Dzięki temu możemy podłączyć je do dowolnych głośników wchodzących w skład systemu multiroom. Wszystko to sprawia, że możemy cieszyć się ulubiona muzyką w całym domu. Heos umożliwia odtwarzanie utworów np. z radia internetowego, czy też popularnych serwisów stremingowych (Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud® i wiele innych).


   AIRPLAY 2 - streaming muzyki z popularnych serwisów

   AIRPLAY 2 jest kompatybilny z systemem multiroom. Pozwala również na streaming utworów muzycznych z popularnych serwisów, takich jak np. YouTube i Netflix. Opisywana technologia wyróżnia się wysoką funkcjonalnością. Możemy ją elastycznie dopasować do własnych potrzeb. Za pośrednictwem aplikacji możemy kontrolować pracę urządzeń wchodzących w skład systemu.


   System rozszerzonej kontroli

   Wzmacniacz AVC-X8500H gwarantuje nam system rozszerzonej kontroli. Możemy podłączyć go do zewnętrznego systemu automatyki domowej i sterownia. Posiada on certyfikat Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol). Ponadto możliwa jest kontrola poprzez IP. Na tylnym panelu urządzenia znajduje się wejście zdalnego sterowania przez podczerwień (IR). Jeszcze bardziej ułatwia to kontrolę nad wzmacniaczem, czy też pozostałymi urządzeniami wchodzącymi w skład kina domowego.


   Najważniejsze parametry:

   • 13.2 kanałowy wzmacniacz AV z 210 W na kanał
   • 210 W na kanał (6 omów, 1 kHz, THD 1%, 1 kan.)
   • monolityczna konstrukcja wzmacniacza z autorskimi tranzystorami Denon
   • wsparcie Dolby Atmos (aż do 7.1.6 lub 9.1.4), DTS:X i Auro-3D (aż do 13.1) 8x wysokiej
   • wydajności przetworniki C/A stereo 192kHz/32bit przy 13.2 kanałach
   • Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume i DynamicEQ
   • 4K/60 Hz, 4:4:4 rozdzielczość kolorystyczna, HDR, BT.2020, Dolby Vision i HLG
   • 8 HDMI wejść (1 z przodu) z pełnym wsparciem HDCP 2.2 i 3 HDMI wyjścia HEOS
   • bezprzewodowej technologii streamingu audio i aplikacja HEOS
   • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming
   • wsparcie dla plików wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV
   • zaawansowane opcje multiroom; 15.2 kan. przedwzmacniacz; RS232 control

   I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


   DENON
   AVCX8500HBKE2
   4951035060889
   0 Przedmioty

   434 mm
   195 mm
   482 mm

   23 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   WiFi
   Tak
   Bluetooth
   Tak
   AirPlay 2
   Tak
   HDMI (wejścia)
   8
   HDMI (wyjścia)
   3
   Wejście optyczne
   1-2
   Wejście koaksjalne
   1-2
   Wejście gramofonowe PHONO
   Tak
   Liczba kanałów
   2.1
   5.1
   5.2
   7.1
   7.2
   7.2.6
   9.2
   9.2.4
   13.2
   Radio internetowe
   Tak
   Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
   Auro 3D
   DTS:X
   DTS HD Master
   DTS Neural:X
   DTS Virtual:X
   Dolby Atmos
   Dolby Surround
   Dolby TrueHD
   IMAX Enhanced
   Wielokanałowe stereo
   System multiroom
   Tak
   Złącze USB
   Tak
   Obsługiwana rozdzielczość obrazu
   4K
   Full HD 1080p
   Wejście analogowe
   7
   Moc wyjściowa (RMS 6Ω)
   210 W

   Nowy produkt
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !