Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB
   Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB
   Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB
   Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB
   Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB

   Amplituner sieciowy 7.2 8K AVR-X1700H DAB

   2 549,00 zł
   3 499,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 950,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 399,00 zł +150,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   Moc 145W na kanał, 7.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-X1700H DAB 8K obsługuje najnowsze formaty dźwięku 3D, w tym Dolby Atmos®, Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Wyposażony jest w najnowsze specyfikacje HDMI, takie jak 8K/60Hz, select 4K/120Hz pass-through, VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+ i wsparcie eARC. Dzięki wbudowanemu systemowi HEOS® można bezprzewodowo przesyłać muzykę z serwisów Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i innych. Współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri dla bezproblemowego sterowania głosowego.


   Amplituner kina domowego 7.2 8K

   AVR-X1700H DAB

   7.2-kanałowy amplituner AV 8K z 3D Audio, HEOS Built-in i sterowaniem głosowym

   Wspaniałe kolory-uniwersalna kompatybilność HDR10+ i dynamiczny HDR

   AVR-X1700H DAB obsługuje format wideo High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision przekształca wrażenia z oglądania dzięki zdumiewającej jasności, kontrastem i kolorami. HLG oferuje technologię HDR w stosunku do nadawanych zapewniając ostrzejszy i czystszy obraz. AVR-X1700H DAB obsługuje również HDR10+, który wysyła dynamiczne metadane do telewizora w celu uzyskania bardziej realistycznego obrazu (Niektóre technologie nie są dostępne we wszystkich telewizorach).

   Pełna obsługa dźwięku 3D

   Zanurz się w dźwięku 3D dzięki technologiom Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Skonfiguruj system surround 5.1.2 Dolby Atmos, używając głośników Dolby Atmos głośników na podwyższeniu lub dedykowanych głośników górnych, aby zapewnić doskonałe wrażenia w kinie domowym. DTS:X nadaje filmom, grom i muzyce realizm nieporównywalny z tradycyjnym dźwiękiem przestrzennym 5.1. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization i DTS Virtual:X zapewniają wciągający dźwięk bez kanałów wysokości, tworząc wirtualne efekty wysokości w układzie głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

   Doskonałe wrażenia kina domowego - 8K ready

   AVR-X1700H DAB zapewnia doskonałe wrażenia kina domowego dzięki obsłudze 8K/60Hz pass-through i 4K/120Hz pass-through, jak również najnowszych specyfikacji HDMI. Nowy AVR-X1700H umożliwia stworzenie najlepszego kina domowego 4K już dziś i jest gotowy na 8K. Ciesz się najwyższej jakości dźwiękiem i obrazem 3D, nawet w przypadku najbardziej wymagających potrzeb rozrywkowych.

   POZNAJ TECHNOLOGIĘ HEOS

   Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu - bezprzewodowo, dzięki technologii HEOS Built-in. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego połączonego pokoju - wybór należy do Ciebie. Współpracuje również z asystentami Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, aby zapewnić intuicyjne sterowanie głosowe i niesamowity dźwięk dla całego systemu domowej rozrywki. Podłącz głośniki Denon Home, aby cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu. HEOS obsługuje Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL i wiele innych.

   KOMPATYBILNOŚĆ Z AMAZON ALEXA

   Kontroluj amplituner AVR-X1700H DAB poprzez polecenia głosowe korzystając z Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełączaj wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i wiele więcej - „Just Ask”. Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla swojego AVR-X1700 DAB, urządzeń HEOS i innych wybranych produktów Denon. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika.

   KOMPATYBILNOŚĆ Z GOOGLE ASSISTANT

   Uruchom muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś asystenta Google Assistant o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów i wiele więcej.

   AIRPLAY 2 + STEROWANIE GŁOSOWE APPLE SIRI

   Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę Apple do amplitunera AV lub stwórz grupę z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom. Streamuj dźwięk z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV i słuchaj dźwięku doskonale zsynchronizowanego ze źródłami AirPlay 2 na swoich głośnikach. AirPlay 2 obsługuje także dźwięk multi room - bezprzewodowo przesyła zawartość do wielu urządzeń kompatybilnych z AirPlay 2 jednocześnie z ulepszonym buforowaniem dźwięku, aby zapewnić płynność odtwarzania. AirPlay 2 zapewnia kontrolę i umożliwia grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Korzystaj z AirPlay 2 poprzez aplikacją lub za pomocą poleceń głosowych za pośrednictwem Siri.

   DODATKOWE FUNKCJE I KORZYŚCI

   Najnowszy amplituner 8K oferuje wiele innych korzyści, w tym funkcję „Dual Speaker Presets”, umożliwiającą użytkownikom zapamiętywanie i natychmiastowe przełączanie między dwiema różnymi konfiguracjami głośników i ustawieniami Audyssey. „Dialog Enhancer” pozwala użytkownikom dostosować poziom dialogów w mgnieniu oka, by nigdy nie przegapić ani jednego słowa. Aby zapewnić optymalną dostępność, AVR-X1700H DAB został wyposażony w nadajnik audio Bluetooth, który daje słuchaczom możliwość cieszenia się ulubionymi treściami przez słuchawki Bluetooth i może być używany do odtwarzania tylko przez Bluetooth lub jednocześnie odtwarzać dźwięk przez słuchawki oraz podłączone głośniki.

   ŁATWA KONFIGURACJA

   Dołączona do AVR-X1700H DAB skrócona instrukcja obsługi zapewnia proste i przejrzyste wskazówki, jak rozpocząć pracę. Po podłączeniu telewizora do AVR-X1700H DAB przez HDMI, na ekranie telewizora pojawi się ekskluzywny asystent konfiguracji Denon, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Rząd oznaczonych kolorami połączeń głośnikowych jest ułożony poziomo, dzięki czemu porządkowanie i podłączanie przewodów głośnikowych jest proste.

   KOREKCJA AKUSTYKI POMIESZCZENIA AUDYSSEY

   AVR-X1700H DAB wyposażono w system pomiaru akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT. Dzięki dołączonemu mikrofonowi precyzyjnie analizuje on sygnał wyjściowy każdego głośnika, aby zoptymalizować każdy kanał. Ponadto, dodatkowa aplikacja Audyssey MultEQ Editor (dostępna w sprzedaży) pozwala zaawansowanym użytkownikom wejść "pod maskę" w celu dalszej regulacji i dostosowania środowiska audio.

   WBUDOWANA ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH I WI-FI

   Serce Twojej sieci bezprzewodowej. W celu zapewnienia łączności strumieniowej Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2, Denon AVR-X1700H DAB jest wyposażony w zaawansowany system nadajników z dwiema antenami dla solidnego strumieniowania nawet w zatłoczonych środowiskach miejskich. Ciesz się słuchaniem ulubionych treści audio bezprzewodowo z urządzeń inteligentnych.

   Dzięki technologii HEOS Built-in odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego podłączonego pokoju - wybór należy do Ciebie. HEOS współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant, zapewniając bezproblemowe sterowanie głosowe.

   HEOS obsługuje darmowe i premium Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal i inne.

   MASZ KONTROLĘ

   Lepsza kontrola w Twojej kieszeni. Darmowa aplikacja Denon AVR Remote dla systemów iOS i Android sprawia, że korzystanie z AVR-X1700H DAB jest jeszcze łatwiejsze - reguluj głośność, włączaj lub wyłączaj urządzenie, wyciszaj muzykę, wybieraj źródło lub przełączaj się na aplikację HEOS do bezprzewodowego strumieniowania muzyki. Pobierz aplikację Denon AVR Remote i aplikację HEOS na swój smartfon już dziś. Dostępne zarówno dla iOS jak i Android.

   Użyj Amazon Alexa, Siri lub Google Assistant, aby kontrolować swoją muzykę.

   DŹWIĘK Z TELEWIZORA WE WSZYSTKICH STREFACH

   Odtwarzanie dźwięku z telewizora do wszystkich stref. Obsługuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe połączenia audio.

   PRZYCISKI QIUCK SELECTS DO SZYBKIEJ ZMIANY USTAWIEŃ DŹWIĘKU

   Przedni panel Denon AVR-X1700H DAB posiada cztery przyciski szybkiego wyboru, które przechowują preferowane ustawienia audio dla każdego źródła. Przełączaj pomiędzy TV audio, Blu-ray, odtwarzaczami multimedialnymi i innymi, a AVR-X1700H DAB dostosuje ustawienia EQ do Twoich preferencji dla danego źródła mediów. Użyj przycisków na panelu przednim lub wybierz opcję Quick Selects na pilocie amplitunera AV, aby uzyskać szybsze sterowanie. Teraz umożliwia tryb stereo dla wszystkich stref za jednym naciśnięciem przycisku Quick Select.

   ZAAWANSOWANE PRZETWARZANIE DŹWIĘKU

   Doświadcz niezwykłej jakości dźwięku zarówno z muzyki, jak i filmów.

   PRZETWARZANIE MOCY DSP

   Niewiarygodna moc dla Twoich potrzeb muzycznych i filmowych. AVR-X1700H DAB zawiera zaawansowany układ DSP (Digital Sound Processor) zapewniający ogromną moc przetwarzania. Czterordzeniowy procesor DSP jest w stanie wykonać ponad miliard obliczeń na sekundę, dzięki czemu AVR-X1700H DAB obsługuje najnowsze potrzeby związane z wideo, dźwiękiem i przetwarzaniem.

   MULTI-SOURCE, MULTIROOM

   Z modelem AVR-X1700H DAB można cieszyć się 7.2-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w jednym pokoju i oddzielnym źródłem lub strumieniem muzyki w innym. Oglądaj film w jednym pokoju, podczas gdy inny członek rodziny słucha muzyki w innej strefie bez zakłóceń. Wykorzystaj wewnętrzne wzmacniacze do zasilania głośnika lub skorzystaj z wyjść przedwzmacniacza strefowego.

   PRZEDNI PORT USB DLA DŹWIĘKU O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

   Ciesz się doskonałą wiernością dźwięku z ulubionych ścieżek audio wysokiej rozdzielczości. AVR-X1700H DAB z 32-bitowym przetwornikiem C/A umożliwia dekodowanie dźwięku wysokiej rozdzielczości z wielu bezstratnych typów plików, w tym ALAC, FLAC i WAV przy częstotliwości do 24 bitów/196 kHz. Jest również kompatybilny z plikami DSD 2,8/5,6-MHz (DSD to format kodowania dźwięku dla płyt SACD). Odtwarza je z urządzeń pamięci poprzez USB na panelu przednim lub poprzez źródła sieciowe. AVR-X1700H obsługuje również inne typy plików, takie jak MP3 i WMA.

   WEJŚCIE PHONO DLA GRAMOFONU/OBSŁUGI PŁYT WINYLOWYCH

   Przez prawie 50 lat Denon opracowywał gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe. Dzięki dołączonemu wejściu gramofonowemu, AVR-X1700H DAB pozwala na podłączenie gramofonu i odtwarzanie płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją z wyjątkową jakością i dźwiękiem.

   PODWÓJNE WYJŚCIA SUBWOOFERA

   Zanurz się w równomiernie rozłożonym, dokładnym basie. AVR-X1700H DAB wyposażono w dwa wyjścia subwoofera, aby wygładzić niskie częstotliwości i zapewnić lepszą dyspersję. Nie ma słyszalnych szczytów ani spadków - tylko potężny, wypełniający pomieszczenie bas.

   NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

   • 7.2 kanałowy amplituner AV o mocy 80 W na kanał: siedem potężnych wzmacniaczy zapewnia klasyczne i dynamiczne wrażenia dźwiękowe Denon
   • obsługa Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X: ciesz się wciągającym, trójwymiarowym dźwiękiem aż do konfiguracji 5.2.2.
   • rozdzielczość 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z urządzeń źródłowych 8K. Trzy wejścia i jedno wyjście 8K umożliwiają transmisję w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszystkich 6 wejściach HDMI
   • obsługa najnowszych formatów obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zapewnia najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu
   • dedykowane rozwiązania dla graczy: dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami
   • wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika: łatwa, intuicyjna konfiguracja i instalacja
   • sterowanie głosowe Amazon Alexa i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby sterować amplitunerem AVR-X1700H DAB i internrtowymi serwisami muzycznymi
   • platforma HEOS Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multi-room: odtwarzaj dźwięk w jednym pomieszczeniu lub wypełnij muzyką cały dom
   • kompatybilność z Smart TV: steruj amplitunerem Denon AVR-X1700H DAB za pomocą pilota telewizora przez HDMI CEC
   • obsługa Enhanced Audio Return Channel (eARC): odtwarzanie najnowszych formatów audio 3D, takich jak Dolby Atmos i DTS:X z sygnału audio telewizora przez HDMI
   • tryb dla graczy: tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zapewnia rozgrywkę bez opóźnień (wymaga kompatybilnego wyświetlacza 4K i konsoli do gier)
   • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer i wiele więcej: streamuj muzykę bezprzewodowo i ciesz się najpopularniejszymi serwisami muzycznymi
   • obsługa formatów o wysokiej rozdzielczości DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV: odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla entuzjastów Hi-Fi
   • zintegrowane wejście gramofonowe Phono: odtwarzaj swoje ukochane winyle
   • procesor DSP z czterema rdzeniami o mocy 300MHz: spełnia najnowsze wymagania dotyczące obrazu, dźwięku i przetwarzania
   • tryb All Zone TV audio: odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach
   • oprogramowanie kalibracyjne Audyssey MultEQ XT: zapewnia doskonałe strojenie dźwięku dla Twojego unikalnego środowiska odsłuchowego

   DENON
   AVRX1700HDABBKE2

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Radio cyfrowe DAB
   TAK
   Obsługiwana rozdzielczość obrazu
   4K
   8K
   Full HD 1080p

   Kod produktu

   ean13
   747192134648
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: