Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60
   Amplituner Marantz Cinema 60

   Amplituner Marantz Cinema 60

   4 849,00 zł
   5 599,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 750,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 4 899,00 zł -50,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Amplituner CINEMA 60 jest idealny do dedykowanych kin domowych lub salonów. Z mocą 7x100 watów na kanał, sześcioma wejściami HDMI (trzy z 8K UHD), platformą streamingową HEOS Built-In i Audyssey MultEQ XT, Dolby Atmos i DTS:X oraz licznymi wejściami i wyjściami, w tym trybem wyjścia przedwzmacniacza i dwoma wyjściami subwoofera, CINEMA 60 zapewnia doskonałą wydajność kina domowego.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Doskonałość zaczyna się od wydajności

   Zbudowane w oparciu o dziesięciolecia bogatego dziedzictwa, zaprojektowane w ponadczasowym stylu i stworzone z myślą o najwyższej wydajności, amplitunery i wzmacniacze z serii Marantz CINEMA są podstawą najbardziej wymagających systemów kina domowego na świecie.

   WYDAJNOŚĆ

   Amplituner AV CINEMA 60 został skrupulatnie dostrojony przez Marantz Sound Master w celu uzyskania niesamowitej wydajności dzięki naszemu autorskiemu obwodowi wzmacniającemu HDAM, aby stworzyć najbardziej muzyczny dźwięk w Twoim domu.

   STYL

   Doskonałość jest słyszalna i widzialna. CINEMA 60 to projekt architektoniczny, który można wyeksponować lub pozostawić dyskretnym w każdym luksusowym otoczeniu.

   PERSONALIZACJA

   Starannie dobrane opcje łączności, elastyczne konfiguracje głośników i możliwość precyzyjnego dostrojenia pozwalają na stworzenie własnego CINEMA 60.

   ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

   Łatwo dostępne elementy sterujące na panelu przednim, pilot zdalnego sterowania oraz intuicyjny proces konfiguracji na ekranie sprawiają, że od razu poczujesz się jak doświadczony użytkownik.

   KOMPATYBILNOŚĆ

   Sześć wejść HDMI, a także wejścia cyfrowe, analogowe i gramofonowe oraz wyjścia głośnikowe i przedwzmacniacza zapewniają łączność z praktycznie dowolnymi innymi komponentami, jakie możesz mieć.

   MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

   Rozbudowane opcje wejść i wyjść oraz potężny ekosystem oprogramowania sprawiają, że CINEMA 60 można łatwo aktualizować wraz z rozwojem Twojego systemu kina domowego.

   Najważniejsze cechy

   NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ

   Immersyjna przestrzenność, ciepłe i bogate brzmienie oraz realistyczna dynamika to legendarne znaki rozpoznawcze dźwięku Marantz.

   ELEGANCKI DESIGN

   Stanowiący nowoczesną ekspresję ponadczasowych zasad projektowania, amplituner CINEMA 60 zawiera nasz kultowy iluminator, symetryczną konstrukcję i wizualne wskazówki reprezentujące legendarną jakość Marantz.

   WIODĄCE TECHNOLOGIE

   CINEMA 60 jest pełen najnowszych, immersyjnych formatów audio, wideo 8K, opcji optymalizacji pomieszczenia, streamingu dźwięku i innych technologii, aby uprościć użytkowanie i podnieść poziom przyjemności z rozrywki.

   MARANTZ
   CINEMA60N1SG
   2 Przedmioty
   2023-12-08

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   747192138738
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: