Ładowarka bezprzewodowa BEOPLAY CHARGING PAD

   B&O

   609,00 zł
   Brutto

   Kolor
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Ładowarka bezprzewodowa z certyfikatem Qi firmy Bang & Olufsen. Elegancka mieszanka luksusowych materiałów pozwala elegancko zintegrować podkładkę ładującą z codziennym życiem. Ta bezprzewodowa ładowarka, zaprojektowana do współpracy ze słuchawkami Beoplay E8 2.0 i ich futerałem do ładowania, szybko i sprawnie naładuje również telefon z obsługą Qi. Umieść swoje urządzenia na skórzanej powierzchni i powróć do swojego intensywnego trybu życia, gdy Beoplay Charging Pad ożywi baterie.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Ładowarka bezprzewodowa z certyfikatem Qi firmy Bang & Olufsen. Elegancka mieszanka luksusowych materiałów pozwala elegancko zintegrować podkładkę ładującą z codziennym życiem.


   Ta bezprzewodowa ładowarka, zaprojektowana do współpracy ze słuchawkami Beoplay E8 2.0 i ich futerałem do ładowania, szybko i sprawnie naładuje również telefon z obsługą Qi. Umieść swoje urządzenia na skórzanej powierzchni i powróć do swojego intensywnego trybu życia, gdy Beoplay Charging Pad ożywi baterie.


   Beoplay Charging Pad łączy się ze źródłem zasilania za pomocą standardowego USB-C i zasila iPhone'y, Androida i inne słuchawki. Połóż na stole obok, aby ładować akumulatory przez noc, dodaj do biurka lub kuchni, aby zasilać urządzenia w trakcie pracy lub wsuń je do torby na noc, aby uzyskać eleganckie rozwiązanie do bezprzewodowego ładowania przy następnym pobycie w hotelu.


   kompatybilność: wszystkie urządzenia z obsługą Qi, w tym między innymi iPhone XS Max, XS, XR, X, 8 Plus, 8, Samsung S7, S8, S9, S9 Plus, S10, S10+


   wymagania wejściowe: 5V/1 A: wyjście Qi <5w 5v="" 2a="" 3a="" 4a:qi="" wyj="" cie="" 5w="" 9v="" 1="" 67a="" 8a="" 12v="" 1a="" 5a="" 3a:="" qi="" 10w="" p="">


   zastosowane materiały: aluminium, skóra, silikon


   B&O
   BEOPLAYCHARGINGPAD BLUE
   5705260078220
   5705260078251
   0 Przedmioty

   89 mm
   89 mm
   9 mm

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 9

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !